2737
2734
اخه روم نميشه اينايي كه فرستادم خوبه?

والا بد نوشتی من نمیتونم بخونم ولی به نظرم بهش یه جوری بفهمون مثلا میتونی شبی که خواستگار میاد بهش بگی امشب خواستگار دارم

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
اخه حرف از اينده ميزنه منم نميگم ازدواج ولي خب بياد جلو منم مطمئن بشم 

زنگ که زدی بهش بگو خواستگار دارم . هنوز هیچی معلوم نیست ولی اگر اون شخص تو بودی بهتر بود. میخوام زندگی کنم میخوای با من زندگی کنی ؟ بسم الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همكار مامانم زنگ زد كه باهام حرف بزنه من اصن نميدونستم چي بايد بهش بگم همشم اصرار د ...

بهت رک میگم ناراحت نشی.

اگه میخوای چندسال بعد اینجا کانکت خیانت همسر بگذاری با احساسات خودت برو جلو. ولی اگه میخوای بعدها بیای کانکت بگذاری چی واسه همسرم بپزم....

کجا برم تست غربالگری؟ ...

سیسمونی چی بخرم؟ ...

جهاز دخترم چی بخرم؟ ...

اجازه بده خانواده ات هم تو انتخاب همسر کمکت کنن

2731
تعريف نكنم؟

واقعیتش از نوشته هات چیزی نفهمیده چون درهمه  بعد این همه تعریف کردن نمیخواد ک اله بله رک بهش بگو خاستگار دارم ببین چی میگه خودت از عکس العملش میفهمی مخالفه یا موافق

بــعداز چند سال پول جمع کردن بالاخره آیفون خریدم فقط یه مشکل داره نمی دونم چرا هر وقت دکمه اش رو میزنم در حیاط باز میشه😳🤔حالا ک امضام رو خوندی کلی فحشم دادی بگو لایک ب امضات بزار باهم ااوسکول بعدی رو پیدا کنیم 😄تولوخدا نشکن دلـــــــــــمو
اخه حرف از اينده ميزنه منم نميگم ازدواج ولي خب بياد جلو منم مطمئن بشم 

مگه از اول قصد تون ازدواج نبوده 

بــعداز چند سال پول جمع کردن بالاخره آیفون خریدم فقط یه مشکل داره نمی دونم چرا هر وقت دکمه اش رو میزنم در حیاط باز میشه😳🤔حالا ک امضام رو خوندی کلی فحشم دادی بگو لایک ب امضات بزار باهم ااوسکول بعدی رو پیدا کنیم 😄تولوخدا نشکن دلـــــــــــمو
2738
بهت رک میگم ناراحت نشی. اگه میخوای چندسال بعد اینجا کانکت خیانت همسر بگذاری با احساسات خودت برو جلو ...

خخخخخ زدی نابود کردی عشق این دخترو که😁 عزیزم این چیزا صد در صد نیست به ذات طرف برمیگرده.. منم با عشقم ازدواج کردم الانم منتظر نی نی مون هستیم😂😍😍 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
ميترسم فك كنه الكي ميگم اسكرين پياماي پسره رو بفرستم؟

خلاصه عصبانی ناراحتی چیزی میشه دیگه  

چرا ولي ديگه حرفشو نميزنه جدي

من جات بودم بدون هیچ حرفی میگفتم من منتظرم منو بگیری 😂

بهش پيام بدم?

ها بابا این همه صغرا کبرا کردن نداره

2706