2733
2739
عنوان

نظرتون در مورد این پسره اونایی که تو رابطه با پسرها باتجربن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 74 پست

چه ربطی دار عزیزم شخصا خودم 

منو داداشم جونمون در میر برا هم 

زیر پستاش از کلمات محبت امیز زیادی استفاده میکردم و همچنین اون

بعدشم قضاوت نکن چون با پَپه که طرف نیستی 

اون اقا میدونه تو اینستا لو میر اگ رل دیگه ای داشته باشه 

پیشنهادم بهت نمیداد ... با مثلا اگ خاص طبیعی کنه جواب دختره رو نمیداد

زود قضاوت نکن شاید واقعا عیچی بینشون نیست و صمیمیت فامیلی یا دوستی هستن ک از بچکی باهم بزرگ شذن و راحتن باهم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقابه چشم توفامیل شوهرم دیدم هرچی گنددرومده ازهمین فامیله...به اسم فامیل هرغلطی میکنن..طرف تازه جداشده میزنگه پدرشوهرم میبرتش این وراونور....جالبه مادردختره بدترازخودشه.....اول ته توی همه چی رودربیار...بعدبهش حس پیداکن دخترگل

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2728
بابا دیروز به من پیشنهاد داد

خب ازش بپرس کاری داره مگه؟

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
چه ربطی دار عزیزم شخصا خودم  منو داداشم جونمون در میر برا هم  زیر پستاش از کلمات محبت ام ...

من  قبلن کامنتا دختره رو دیدم

یه سوال خدایی آدم  به  فامیل  میگه  بهترینم

2740
من  قبلن کامنتا دختره رو دیدم یه سوال خدایی آدم  به  فامیل  میگه  بهتری ...

اره میگه

مگ فقط ابن جور کلمات مال دوس پسر دوس دختراست 

من فقط میگم قضاوت نکن 

برو باهاش حرف بزن که بعدا پشیمون نشی

بخصوص که دوسشم داری

عزیزم دوست پسر در صورت مناسب بودن تبدیل به شوهر میشه پس مهمه😊

اینم مهمه که دوتا ذهن کوچیک که کم ارزش ترین چیزارو گنده کنن و همش شک کنن بهم فایده نداره 😊

🤍 perfect paradise 🤍
خب من از کجا بفهمم قصدش چیه

وا معلوم دیگه بگه حالا باهم باشیم کسی هم ندونه یعنی سرکاری و گذاراس دیگه...کسی قصدش ازدواج باشه یکو تنها ک جلو نمیاد اشنایی میشه با اطلاع خانوادها ....خودت اول قصدتو معلوم کنه ..اگه دوستی ک پیگیر این چیزاشم مباش ولی اگه ازدواجی بگو میتونی با خانوادم حرف بزنی صلاح باشه زیر نظرشون  اشنا میشیم

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
وا معلوم دیگه بگه حالا باهم باشیم کسی هم ندونه یعنی سرکاری و گذاراس دیگه...کسی قصدش ازدواج باشه یکو ...

امید ازدواج بهش نده ذوق کنه با دلش تصمیم بگیره و بعد پشیمون بشه

انقدر مردای نامرد وجود دارن ک به قصد ازدواج میان و با روی خوش و چون مردن و ابروشون در خطر نیست و چیزی رو از دست نمیدن مهم نیست براشون 

نامزدم کنن بهم میزنن

2706