2733
2739
عنوان

نظرتون در مورد این پسره اونایی که تو رابطه با پسرها باتجربن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 74 پست
بگو تو مگه دوس دختر نداری؟؟ ی چیز اینجوری ک انگار تو فکر میکنی دوس دختر داره واقعا اونم میگه نه&nbs ...

بش گفتم

گفتم مگه تو تنهایی

گفت آره اگه تنها نبودم که نمیگفتم  

الکی😑 نمیاد بگه که

بش گفتم گفتم مگه تو تنهایی گفت آره اگه تنها نبودم که نمیگفتم   الکی😑 نمیاد بگه که

لحنت خوب نبود اخه باید بعدش میگفتی پس فلانی ک زیر پستت فلان گفته کیه؟

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخواستم بفهممه میدونم

پس تو دو راهی بمون😒

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
2731
🤧 شما چندسالتونه گلم

۱۹

من دهه شصتیم🤧

عه واقعا😂 بت نمیخوره

2740
نه نگو دوست دختر داری اگه میخواهی باهاش آشنا شی همون اول بگو دوست نداری نفر چندم رابطه باشی ...

هدف جدی  منظورت  ازدواجع؟

خودم قصد ازدواج دارم اخه سنم کم نیست

اگه خوب بلشه

تو چرا میگی ازش نپرسم که اون دختره کیه

چون گفتی با تجربه جا داره بگم این پسر اکانت فیک زده به اسم دختر واسه خودش کامنت گذاشته من تجربشو داش ...

عزیزم مطمئنی با تجربه ای😑

اکانت دختره فیک نیست

پسر واسه چی بیاد کامنت الکی بزاره موقعیتاشو خراب کنه

بعدشم  دختره براچی  کامنت نزاره

مگه فامیلاش تو پیج  پسرن

تازه کامنت میزاره که همه بفهمن دوس دخترشه

نه والا کی گفته منم میرم زیر پستای داداشم عین همین کامنتارو مینویسم یا فامیلامون زیر پست برادراشون ب ...

عزیزم کامنت هایی که ازش دیدم فرق  داره  با بقیه کامنتا خودمم فرق کامنت ها رو میفهمم میدونم ممکنه فامیل بنویسع

خب بعد اگر حاظری یک عمر با استرس و سوال مبهم و شک زندگی کنی یا مثلا بیخیال ماجرا بشی و بگی یه کامنت ...

عزیزم میگم  دو روز پیش این حرفو زد که بیا آشنا بشیم الان خبری ازش نیست

به نظرت خودم بش زنگ بزنم حرف بزنم باهاش

هدف جدی  منظورت  ازدواجع؟ خودم قصد ازدواج دارم اخه سنم کم نیست اگه خوب بلشه تو چرا م ...

جدی یعنی ازدواج

چون‌هنوز از راه نرسیده بپرسی دختره کیه

فکر میکنه از اون شکاک هایی

❤️❤️
چی شد بالاخره  بکم؟

به نظر من باهاش روراست باش اگه قصد ازدواج دارین درغیر این صورت بی خیال اگه فقط دوستیه فقط مواظب باش وابسته نشی چون شکست میخوری  هر که بااحساس باشد عاقبت خواهد شکست این جواب سادگیست عزیزم

2706