2733
2734

5ماهه ندیدمشون دلم داره پرواز میکنه براشون خوش به حال هر کس که تو شهر خودش خدیا یعنی میشه منم یه روز برم شهرمون زندگی کنم یعنی میه بهمون انتقالی بدن😭😭😭😭😭😭

من  ارزومه  زودتر  برم  ازاینجا

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بغض کردم واشکم ریخت بخدا،برو بهشون سر بزن،

بله که میدن گلم

دوستم شمالی بود انتقالی گرفت رفت شهرشون

از کرمانشاه ب شمال

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2738
دلم خیلی گرفته به رو خودم نمیارم اونا هم ناراحت نشن حرف مینیم خودمو شاد نشون میدم.باردارم خسته شدم ا ...

منم هر دو بچه هامو تو غربت به دنیا آوردم و بزرگ کردم 

۱۵ساله میگذره.عادت کردم

اللهم عجل لولیک الفرج
اشتباه میکنی تا نری نمیفهمی

شایدم  همین  طور  شمامیگین  باشه  نمیدونم  البته  من  مادرم فوت شدن  شاید  بخاطر  این  باشه 

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

من 12 ساله تو شرایط شمام

خیلی سخته

خانوادم کلا 2 بار اومدن خونم

مسیر طولانی

اوایل خیلی سخت بود مخصوصا سر زایمان دومم دست تنها

حالا دیگه عادت کردم

سر خودتو به یه کاری گرم کن

کلاس برو

یه کارخونگی بگیر

2706