2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اعداد و تاریخ هیچ تاثیری تو سرنوشت کسی ندارن نه تاریخ و عدد نحس داریم، نه عدد خوش یمن!

ملت جالبی داریم

هم به انواع و اقسام خرافات معتقدن هم معتقدن به خاطر بقیه ست که ما جهان سومی موندیم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728
اقا چرا نصف سایت جودی ابوتن؟ من تازه بدون سانسورش رو دیدم تو شوکم انگار به شعورم توهین شده هی میا ...

اولین کارتون عاشقانه بچگیم بود هرچند درست حسابی ندیدمش ولی عاشق بابا لنگ دراز بودم😍😂

منم خرافاتی  نیستم ولی خیلی ها  خودشونو کشتن واسه این تاریخ

خب پس باید بدونی تاریخ ازدواج آدم ربطی به تاریخ مرگش نداره.اتفاقیه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738
Such wow بلاتریکس اینجایی

بله بله.

دیوانه سازا دنبالم بودم دیدم اینجا مخفیگاه امنیه کسی شک نمیکنه

2706