2737
2734
عنوان

اقایون و خانما میاید لطفا!!!!

319 بازدید | 46 پست

سلام متاهلم . هفت سال قبل خطا کردم و بخاطر تنش های زیاذی که منزل داشتم رفتم چت روم و با یکی اشنا شدم من غرب کشور اون شرق. یادم نمیاد عکسی ازم دستش باشه غیر از مکالماتی که در روم داشتیم . متاسفانه شمارمو که متعلق و بنام همسرمه داره و این شماره دست منه! بعد چندماه از اون روم امدم بیرون حالا شش ساله ماهی یا دوماهی یبار زنگ میزنه و تهدیدم میکنه که همه مکالمات توی روم رو داره و میفرسته همسرم. با چندین خط اس میده زنگ میزنه منم بلاک میکنم خسته شدم از بس از ترسش گوشیم سایلنته یا همش از دست همسرم قایمش میکنم. چیکار کنم. الان باز دو روزه شبا ساعت هشت زنگ میزنه منم باز بلاک کردم.

میدونم باید سرزنش بشم ولی خواهش میکنم راخکار بدین. خط رو بشکنمو نلبودشم بکنم باز همسرم میره یه سیم کارت دیکه ب همین شماره بهش میدن. خطشم نمیفروشه همسرم. چه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ب شوهرت بگو مزاحم داری 

حتی اگه بش زنگ بزنه و بگه تو باهاش چت میکردی همسرت باور نمیکنه چون خودت اول گفتی

حتی اگه چت ها رو فرستاد بگو ساختگیه 

همه میتونن اینکارو بکنن ک

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2740

برو ی خط رایتل یاایرانسل بگیر بگو نتش قویه میخام یمدت ازاین استفاده کنم واونو خاموش کن

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

البته اینجور ادما فقط چرت و پرت میگن هیچی توشون نی 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

خط ک ب نامه شوهرته رو بزار کنار یه مدت اگه همراه اوله یه ایرانسل بخر اگه ایرانسله همراه اول بگیر بگو خط رو همونجا که خریدم انداختم دور یا واگذار کردم 

صبورباش چیزهای خوب زمان میبرند 😍👼
2706