2737
2739
عنوان

خاطرات وسوتی های مدرسه و نامزدی عقد ومجردا وبعد ازدواج وهمه چی خلاصه

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 67 پست

تو مدرسه "دوازدهمیم " سرم پایین بود داشتم میرفتم یهو با سر خوردم تو شکم یکی

جوون ترین استاد مردمون بود من که هیچی نگفتم 

یهو خندید بلند گفت سلااااااااااااااااام حاللللل شماااااااا

من که قشنگ قرمز شدن لپامو حس میکردم

هیچی دیگه استادمون کامل منو یادشه😑🤦‍♀️😂

#سیاوش_یزدانی💙
وای چقدر بده خوب به روت نیاورده دمش گرم😂

اره واقعا...داشتیم حرف میزدیم یدفعه در رفت انقددد بلند بود ولی جوری طبیعی ب حرفش ادامه داد همش میگم نکنه نشنیده  ولی خب نمیشه صداش ب همسایه هام رسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سر صبی چ چیزا یادتون میاد🥺😭من خوابم میاد

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2728
2740
تو مدرسه "دوازدهمیم " سرم پایین بود داشتم میرفتم یهو با سر خوردم تو شکم یکی جوون ترین استاد مردمون ...

منم تو دوران مدرسه سوم دبیرستان یبار با سرعت درحال دویدن بودم رفتم تو بغل رئیس اداره حالا اومدهدبود بازدید😂😂😂

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ی بار خونه پدر شوهرم کباب میخوردیم شوهرم کباب خودش تموم شد بلند شد بازم بپزه..گفتم عزیزم بیا مال منو بخور😰😰😰😰

وای تمام اعضا شهید شدن....پدرشوهرمم مفقود الاثر شد🤣

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام

خواهرم موقع خداحافظی از صاحب خونه بهش گفت

به سلامت ( باید اونا میگفتن جون ما داشتیم میرفتیم)

یه بارم تلفنی با عمم حرف میزد موقع خداحافظی و سلام برسون 

یکدفعه گفت

خوب دیگه چه خبر؟؟؟؟

یه بارم رفتیم ختم

دوستم جا اینکه بگه خدا ببخشه

گفت خدا بکشه

جفتمون شکل لبو شدیم

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست