2733
2739
عنوان

چه جالب😅

87 بازدید | 11 پست

من چون خودم قبل ازدواج تو سن مثلا زیره ۱۷_۱۸ خیییلی کم آشپزی میکردم

(یعنی غذا که فقط ماکارونی و لوبیا پلو و باقالی پلو بلد بودم پیتزام که دیگه بلدی نمیخواد.

چندین بار کیک درست کردم؛یبار رولت یبار کیک بستنی

تمام)

و اطرافیانم یعنی دوستام ندیده بودم آشپزی کنن

(فقط دختر عمه ام.اونم چون مامانش شاغل بود؛ مجبور بود)

بعد حالا توی سرآشپزپاپیون

بعضی پیج ها رو میبینم

زده دختر 13_14 ساله

نصفشون واقعا کارهای خوبی میزارن

نصفشون هم معمولی

ولی واقعا فک نمیکردم دخترایی باشن که تو این سن ها تو فاز آشپزی باشن😅 دمشون گرم

من با یکی دوتاشون کف و خون قاطی کردم😂خیلی حرفه ایی بودن

متاسفانه فالوشون نکردم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️گمشون کردم😬😬

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من که مواد لازم ندارم تا درست کنم وگرنه درست میکردم

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

والا ما یه مستاجر داریم ۴تا بچه داره مامانه از ساعت ۸صبح تا ۹شب سرکاره ، باباعه از ۷شب تا۷صبح بچه هاشونم همه کوچولن ولی اشپزی میکنن خونه داریم میکنن درسم میخونن اعصابم خورد میشه واقن طفلیا

درخواست دوستی قبول نمیکنم

به نظر من دختر و پسر همه باید آشپزی بلد باشن حالا نه در حد حرفه ای ولی باید بتونن گلیم خودشون رو از آب بکشن بیرون. یکی از مهارتهای زندگیه

من خودم هم خیلی دیر شروع به آشپزی کردم ولی دوست دارم به بچه هام زودتر یاد بدم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2738
برا منم عجیبه دخترای نوجوان به اشپزی شوهر کردن و بارداری و زایمان متعدد علاقه مندن،😷من که نمیدپسندم

آشپزی کردن لزوما برای ازدواج نیست که

منم خیلی متاسف میشم که اینجا دختر 17 ساله میگه بچه 3 ساله دارم 

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
آشپزی کردن لزوما برای ازدواج نیست که منم خیلی متاسف میشم که اینجا دختر 17 ساله میگه بچه 3 ساله دارم ...

بعدم میان با آب و تاب میگن خیلی راضیم چهارتا دختربچه دیگه رم ترغیب به ازدواج می کنن . حرفی هم بهشون بزنی میپرن رو سرصورتت زخم زیلیت میکنن

بعدم میان با آب و تاب میگن خیلی راضیم چهارتا دختربچه دیگه رم ترغیب به ازدواج می کنن . حرفی هم بهشون ...

دیروز یکی گفت 17 سالمه دخترم سه سالشه. اطرافیانم میگن بچه ت بزرگ شده دیگه چرا بچه دوم نمیاری.

به خدا دلم خون شد میخواستم سرمو بکوبم به دیوار. میگفت اقدام کردم نشده شوهرم ناراحته میگه خدا ازم رو برگردونده.

گفتم بیچاره تو خودت بچه ای.

دیروز یکی گفت 17 سالمه دخترم سه سالشه. اطرافیانم میگن بچه ت بزرگ شده دیگه چرا بچه دوم نمیاری. به خد ...

من که حالم بهم میخوره وقتی تعریف می کنن دیوانه ان تو نوجوانی ازدواج می کنن و بچه میارن بدتر از همه اینکه میان اینجا با ابوتاب تعریف میکنن