2733
2739
عنوان

نکنه زندانیش کرده باشم؟؟؟😢

307 بازدید | 35 پست

سلام دوستان من یه گربرو از بچگی به سرپرستی گرفتم تا الان ک بزرگ شده یه بار رفت بیرون صبح تا شب نیومد من کلیییی نگران اخر شب با یه قیافه ناراحت و خاکی برگشت .... اینم بگم خیلی به من وابستس و همش پیش من میخوابه من خونه نیستم خیلی میو میو میکنه ولی دیشب رفت بیرون من کلی دنبالش گشتم مردم از نگرانی تو این سرما کجاست . پیداش کردم منو دید ولی اصلا پیشم نیومد هی فرار کرد رفت این خیابون اون خیابون منم داشتم دق میکردم که شبو تو این سرما میخواد چجوری صبح کنه جون تو خونه بزرگ شده عادت به بیرون نداره . هر چی صداش میزدم نگام میکرد ولی انگاز نمیشناختم بزور اوردمش خونه . ولی از دیشب دارم به این فکر میکنم ک نکنه دوس داره بیرون باشه ازاد باشه من زندانیش کردم خیلی ناراحتم اخه ولش کنم بره بیرون شبا کجا بخوابه غذا چحوری بخوره😭😭😭😭

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گربه ی خونگی بیرون از خونه دووم نمیاره دیگه نذار پاشو بیرون بذاره

منم همینو میگم . ولی نمیدونم چرا رفت بیرون اصلا دوست نداشت باهام بیاد . خیلی ناراحتم دلم براش سوخت تمیدونم چیکار کنم

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
2738
بالاخره از همون اول گربه ولگرد بوده این خو توجودش هست ‌ احتمالا تو غریضشون این مدل زندگی و سازگاری ...

میترسم واقعا ولش کنم بیرون چون خونگیه اذیتش کنن ادمت غذا پیدا نکنه شبا عادت داره جای گرم بخوابه موندم سر دوراهی چیکار کنم نمیخوام بهش ظلم بشه😭

متاسفانه یکی از نزدیکان من هم همین کار شما رو کردن و اصن گوشش بدهکار  صحبتای ما نیس که میگیم زب ...

دوست عزیز سگ و گربه ای که از اول تو خونه بزرگ میشن بیرون از خونه به طرز وحشتناکی میمیرن و دووم نمیارن 

رها کردن اون سگ و گربه لطف نیست زجرکش کردنشونه

بدون علم و از روی احساس توصیه ای به کسی نکنید لطفا

خیلی از نژاد های سگ و گربه سازگاری با محیط بیرون ندارن

متاسفانه یکی از نزدیکان من هم همین کار شما رو کردن و اصن گوشش بدهکار  صحبتای ما نیس که میگیم زب ...

من اصلا دلم نمیخواد زندانیش کنم بهش ظلم کنم ولی میترسم بزارمش بیرون نتونه غذا پیدا کنه ادما اذیتش کنن یا یه چیزیش بشه چون همش تو خونه بوده واقعا نمیدونم چی کنم😭

میترسم واقعا ولش کنم بیرون چون خونگیه اذیتش کنن ادمت غذا پیدا نکنه شبا عادت داره جای گرم بخوابه موند ...

یکی دو‌ماه صبر کن هوا بهتر شه ببر جایی رهاش کن  

یکم بزرگتر شه جفت گیری کنه بچه دار شه میخای چیکار کنی 

بیرون رو دیده جوگیر شده هیچ وقت دیگه در خونه رو باز نذار

😂

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
میترسم واقعا ولش کنم بیرون چون خونگیه اذیتش کنن ادمت غذا پیدا نکنه شبا عادت داره جای گرم بخوابه موند ...

شما بهش ظلم نمیکنی 

هیچ دامپزشکی به شما نمیگه گربتو ول کن تو خیابون چون گناه داره

2706