2737
2734
عنوان

وقتی علمش رو ندارید، نظر ندید😐

545 بازدید | 52 پست

سلام، امروز سایت رو باز کردم با پدیده عجیبی مواجه شدم. 

تو تاپیک های گروه خونی.. 

با افرادی مواجه شدم ک مطمئنم حتی نمیدونن گروه خونی از پروتئین منشا میگیره یا کربوهیدرات ولی نظرات فوق تخصصی برای استارتر داده بودن. 

خواستم بگم هیچ کس اطلاعاتش کامل نیست و ما مجبور نیستیم در مورد هرچیزی نظر بدیم. خود این خیلی اوقات مشکل و ناراحتی ایجاد میکنه☺️

اصلا قصدم توهین نیست، امیدوارم کسی ناراحت نشه... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینجا دور همی زنانه س ، دانشگاه آکسفورد که نیست همه علم داشته باشن 😊

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

مردم ایران در مورد همه چیز صاحب نظر هستن😒😒😒😒😒نگو اینو نميدونستي😏

به گورستان گذر کردم کم و بیش،بدیدم حال دولتمند و درویش، نه درویشی به خاکی بی کفن ماند، نه دولتمند برد از یک کفن بیش 🌺

پسر دانا تو دور همی زنانه چیکار داری؟! و اینکه آیا هرکس نباید درمورد چیزی نظر بده و صحبت کنه ک ازش میدونه؟ 

2738

من يخورده از اون تاپيك رو خوندم

احتمالا ازمايش اشتباه شدهمن توصيه ميكنم جاي ديگه ازمايش بدن كار ساده اي هست  

ولي از نظر علمي اگر يكي از والدين AB باشه امكان اينكه بچه O باشه وجود نداره در مورد مثبت و منفي ممكنه اتفاق بيفته ولي اين مورد احتمالا اشتباه شده

امكان داره A يا B باشه ولي AB نه

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

من خودم دبیرستانی هستم و اتفاقا کاملا میدونم اون مورد امکان نداره دلیلشم کاملا میشه با اطلاعات یک دبیرستانی توضیح داد تحصیل چیز خوبیه

پسر دانا تو دور همی زنانه چیکار داری؟! و اینکه آیا هرکس نباید درمورد چیزی نظر بده و صحبت کنه ک ازش م ...

درست میگی.بعضیامیگفتن نمیشه بعضیامیگفتن بچش نیستی.ولی گروه خونی بچه منم به هیچکدوممون نمیخوره.

خب من اون تاپیک نبودم مگه چی گفتن

چیز خاصی نگفتن، اون تاپیک مثال بود گاهی اوقات درمورد چیزهایی نظر میدیم ک نظرمون کاملا اشتباهه و باعث نگرانی فرد میشه. 

خودم اینجا دیدم ک ی خانمی ورم کرده بود دستاشون و سوال پرسیده بودن، ی نظراتی بود ک من جای اون خانم سکته کردم

خب اونجا قفل شد اینجا میپرسم‌منو شوهرم‌Aمثبتیم

پسرمAمنفی این مشکل نداره؟!

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
من يخورده از اون تاپيك رو خوندم احتمالا ازمايش اشتباه شدهمن توصيه ميكنم جاي ديگه ازمايش بدن كار ...

بله،کاملا حرفتون درسته، بخصوص ک مثلا پدر مادر های ما سال‌های خیلی قبل تر آزمایش دادن و به خاطر نبودن امکانات احتمال اشتباه خیلی زیاده 

2706