2733
2734

ببینید چندماه پیش شوهرم پایین کمرش شروع کرد درد گرفتن  بعد درد رفت تو قفسه سینه و اینا بعد یبوست شد  رفتیم دکتر مقعدش  چیزی نبود سونو داد چیزی نبود رفتیم ارتوپد ام آر ای دادگفتن دیسک نیست. الان 10 روز دباره  میگه پایین کمر تا توی آله هاش  درد میکنه  میگه بیحال هم هستم حتی سر کار هم تب سنج براشدگذاشتن گفتن یه کم داغی و اینا. بعد اینکه مگه کمر درد با ماساژ یه کم بدنت جایی که درد میکنه دردش زیاد میشه ولی من که کمرش ماساژ میدم کمرش میگه اینجور اصلا درد ندارم فقط موقع راه رفتن هرچی فشار میدادم میگفت درد ندارم اینجوری. یعنی از چیه یعنی دردس به جز کمردردداره. نمیدونم. چه متخصص بریم ارتوپد که رفتیم نمیدونم دیگه چی بریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیاتیک با ام آر ای مشخص نمیشه؟ 

بخدا نمیدونم ولی برو گوگل سرچ کن سیاتیک ببین حالتش هاشو همسرت داره یا نه...یه دردیه که از کمر تا نوک پا رو میگیره

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2731

شاید بواسیریافیشر داره 

مخرجش عفونت کرده ببریدجراح عمومی یامتخصص داخلی داداش منم اینجوری بود چندوقت دردش گم شداصلامعلوم نبودچشه طفلکم تامثانه اش عفونت اومد تافهمیدن باعمل خوب شد

بی حال بود علائم سرماخوردگی داشت وتب ولرز

2738

عزيزم يكي از علايم كرونا هم هست اينكه ميگيد يكمم داغه شايد خدايي نكرده كروناست حتما تست بدين و خودتونو قرنطينه كنيد دمنوش زنجبيل و كندر و اويشت مصرف كنيد قرص زينك و ويتامين سي هيچكدوم ضرر نداره حتي اگه كرونا نباشه🌹

خدایا شکرت به خاطر همه چیزززز🙏🏻🙏🏻🙏🏻