2733
2739

شوهرم خوابه

اگه فوتبال باشه میبینه وگرنه تو گوشیه و از یازده چرت میزنه

منم یکی دو شبه بچم تب داره بیدار میمونم تا دیروقت که مراقبش باشم

البته کلا دیر میخوابم

همه دنیا بخواد و تو بگی نه؛ نخواد و تو بگی آره تمومه؛همین که اول و آخر تو هستی؛به محتاج تو محتاجی حرومه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه تا این ساعتا بیدارم همسر هم خوابه

دارم ب تولد فردا شب فک می کنم لباس نو نگرفتم همون لباس عیدمه نمیدونم چی بپوشم واقعا تقریبا یکساله ندیدمشون بااینک یه شهریم و فیس و افاده ان راحت نیستم تازه عروس هم زیاد دارن

لا تَخَف وَ لا تَحزَن 
2728

خوابه

همیشه خوابه

صبح تا شب سر کاره خونه هم که هست همش خوابه😕

کاش شرایط یه جوری بود انقد کار نمیکرد😧

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2740

همسرم خوابه از اونجایی که شبها خوابم نمیبره برای ناهار غذا درست می کنم ظرف هام می شورم همه کارام می کنم می خوابم

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔

همسرم بیشتر از یه هفته‌ست که پیشم نیست، امشب پسرم بدخواب شد کنارش نشستم که بخوابه...تازه بعدش میخوام برم صورت بشورم و مسواک بزنم..چون عصر واسه یه کاری رفتم بیرون حس میکنم صورتم کثیف و سنگین شد، باید حتما بشورم.

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋

برامنم تازه ازسرکاراومده و رفته حموم دخترم خوابه و خودم توگوشی😟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان , هی چرخ بزن در من و دل را بتکان , این هم نفسی چه حس و حالی دارد , در پیکر من دو قلب دارد ضربان

همسر جان خوابه

من الآن چند روزه که روزا زیاد می خوابم ، شبا هم از فکر های دری وری خوابم نمیبره 

اعتراض می کنه ولی نه به بی خوابیم ، میگه فکر و خیال بد نکن ، هر چی شد توکل به خدا

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
همسرم خوابه از اونجایی که شبها خوابم نمیبره برای ناهار غذا درست می کنم ظرف هام می شورم همه کارام می ...

شوهرت نمیگه ناهار سرد دوس ندارم از دیشب درست کنی

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
قهریم

برو بوس کن بیدارش کن قهر چیه 

نمی بینی سینگل به گورها چه حسرت متاهل هارو میکشن(جهت فان)🤭

قصد فضولی ندارم

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید.