2737
2734
عنوان

پسرهشت سالمو تو خیابون ول کردم گفتم خودت برو خونه خستم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2772 بازدید | 166 پست

نزایید زاییدن هنر نیست 😑😑

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید نگزان میشدم به نظرت

صددرصد مارو گرفتی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731

ای خدا چرا اینکارو کردی؟ 

نمیدونی چقدر قاچاق اعضای بدن زیاد شده؟ 

نمیدونی چقدر متجاوز به کودکان زیاد شده؟ 

نمیدونی از آدما عروسک لولیتا میسازن؟(گوگل سرچ کنید) 

نکن 

نکن خانوم .. مادر باید خود دار باشه صبوری کنید

صبور باشید. صبور باشید. 

😐😐😐💞

عزیزم روانشناسا میگن نگو ولی حالا اگرم خسته شدی باید میگفتی من دارم میرم یه چند قدم میرفتی تا اونم لیاد نه اینکه تنها برمیگشتی پیدا نمی کرد یا تنها یکی بیرون خفتش میکرد چی؟؟خطریه نکن

عزیزم شما که اعصاب بچه نداری ببخشیدا بیخود کردی بچه آوردی

مثل گربه بچه میارید نه اعصابش و دارید نه درست تربیت میکنید و اصلا به فکر روحیه و دل بچه نیستید، متاسفم براتون

2738

واقعا سکته نکردی ک بچه نتونه خونه رو پیداکنه ۸ ساله چی میدونه اخه چ دل بزرگی دارید من ابجیم ۱۵ سالشه بابام میگم هرجاقراره بره اژانس بگیر خطرناکه اونوقت تو🤐🤐🤐🤐🤐

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
ببین کارت اشتباه بوده ولی بعضی وقت ها بچه ها ی کارایی میکنن ادم میخواد بکشتشون دختر من الان تو خواب ...

چند وقتشه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.