2737
2734
عنوان

پسرهشت سالمو تو خیابون ول کردم گفتم خودت برو خونه خستم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2772 بازدید | 166 پست

الان انتظار داری چی بگیم‌بهت؟ بگیم درست بوده؟ واقعا خودت نمیدونی که چقدرررررر کارت اشتباه بوده؟ تازه میپرسی!!!!! 

واقعا ادم میمونه چی بگه.... 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه نمیومد خونه اگه گم میشد اگه میدزدیدنش اگه از ترس مریض میشد.... میخواستی چه.... بکنی؟؟؟؟ 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740
باید نگزان میشدم به نظرت

آره من یه سکته خفیف میزدم

قبلا هم تنها بوده یا اولین بارش بود

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین کارت اشتباه بوده ولی بعضی وقت ها بچه ها ی کارایی میکنن ادم میخواد بکشتشون دختر من الان تو خواب زور زد دستشویی کرد بعدش کلی گری کرد دقیقا الان خوابید چرااا چون امشب ۱۲:۳۰خوابیده بود براش زود بود

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم.