2737
2739
اوایل ینی کی شروع کردی چجوری خوندی میشه راهنمایی کنی

من معتاد این سایت بودمو چون کتابخونه ها بخاطر کرونا تعطیل بود بیدار میشدم از صب 10 تا 12 شب تو این سایت بودم دوستام هستن میدونن نزدیکای عید به خودم اومدم اونم نه خیلی جدی خیلی طول کشید بتونم اینجارو ترک کنم راستش برای کسی که کلا تو خونست و کنکوریه اصولا گلای قالی ام جذاب میشن واسه همین با انگیزه ی صفر و با اعتیاد شدید به همینجا شروع کردم و کم کم دیگه تونستم به خودم بیام ولی راستش خیلی فشار کشیدم اون چهارماه که خوندم شما نزدیک پنج ماه وقت دارین فکرتونو آروم کنید و اصلا نترسید آدمایی بودن که تو پنج ماه یا کمتر حتی سه رقمی شدن چی شما ازونا کمتره؟ کنکور غولی نیست که بقیه باعث شدن تو ذهنتون بسازین

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه کلا شبا میخونم😁البته نظراتو میگم    

😂😂

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2731
میشه بگی منظورت از اصولی چیه

اصولی یعنی همه کتابا رو به اندازه بخونی و از بعضیا غافل نشی یا مثلا یه ساعت مطالعه تثبیت شده داشته باشی مثلا روزی ۱۲ ساعت نخونی و روز بعدش صفر ساعت.😁مواردی از این قیبل

آرمی💜🎶عاشق گلدوزی،کتاب،فیلم و باغبونی🪽🔮🧸
امیدوارم منم ب ارزو و هدفم برسم ساعت مطالعت خیلی خوب بوده ی چیز نجومی نبوده اصلا

از الان نجومی بخونی دوماه اخر ول میکنی و رتبت نجومی میشه سعی کن کم کم ببری بالا امیدوارم رشته دلخواهت قبول شی  

من معتاد این سایت بودمو چون کتابخونه ها بخاطر کرونا تعطیل بود بیدار میشدم از صب 10 تا 12 شب تو این س ...

چقدر انگیزه گرفتم😍😍😍خداروشکر به هدفت رسیدی ک حالامبه ما انگیزه بدی من بعد ی ماه ک همش نهایت ۵ ساعت میخوندم امروز ۷ ساعت خوندم خیلی خوشحالم😁

2738
چقدر انگیزه گرفتم😍😍😍خداروشکر به هدفت رسیدی ک حالامبه ما انگیزه بدی من بعد ی ماه ک همش نهایت ۵ ساع ...

منم یادمه روزایی که ساعت مطالعم بیشتر میشد کلییی ذوق میکردم شبش کلی میرقصیدم  فقط حواست باشه که مغرور نشی به این ساعت مطالعه وگرنه دوباره افت میکنه سعی کن یه مدت تثبیتش کنی بعد ببریش کم کم رو 8 بعد رو 9 و همینطوری تا کنکور

شما خیلی زود پس شروع کردی ..من بعد از چند سال دور بودن از جو کنکور ی ماهه شروع کردم

ایشالا موفق باشی من خیلی از همکلاسیام سال آحر شروع کردن و موفق شدن🥰

آرمی💜🎶عاشق گلدوزی،کتاب،فیلم و باغبونی🪽🔮🧸
2706