2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تا چند روز؟ 

من دخترم ک از دو هفته قبلش هیچی نمیخوره

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740
وزن کم میکنن که... بچه های شما چند ردز اینطوری بودن؟ 

اره وزن کم میکنن تا وقتی دندونش میخاست نیش بزنه اذیت میشدن بعدش دیگه نه 

لطفابرای خوشبختیم وسلامتی خودم وبچه هام یه صلوات بفرستین.
وزن کم میکنن که... بچه های شما چند ردز اینطوری بودن؟ 

نه نميذاشتم كم كنه به هر ترفندي باشه غذا ميدم.مثلا غذاي ميكس ميدادم و ميدم نون سنكك ميريزم تو آبگوشت و حل ميكنم ميدم يا بعدا كه بزرگتر شد پودر گردو و بادوم تو بستني ميدادم.ميذاشتم جلو تي وي يا شير آب هواسش پرت ميشد ميداشتم دهنش ميكس بود قورت ميداد.يا موز له شده. البته مشكلي نداره بعدا جبران ميشه زيادم اذيتش نكن شير ميخوره ديگه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
نه نميذاشتم كم كنه به هر ترفندي باشه غذا ميدم.مثلا غذاي ميكس ميدادم و ميدم نون سنكك ميريزم تو آبگوشت ...

اخه موز و سیب له سدم نمیخوره... فرنی ک نرمه نمیخوره... کلا دهنش رو باز نمیکنه

اخه موز و سیب له سدم نمیخوره... فرنی ک نرمه نمیخوره... کلا دهنش رو باز نمیکنه

عيب نداره خودتو ناراحت نكن يه چند روز ديگه درست ميشه. منم خيلي حرص ميخوردم.همون شير ميخوره كافيه. 

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706