2733
2734

من یه ماه هست نفخ شکم و ورم معده دارم امروز صبح با حال بدی بیدار شدم حالت تهوع با سردرد شدید چند بار بالا آوردم غذا خوردم بهتر شدم باز الان موقع خواب کمی معده م درد میکنه و سردردم شروع شده....

من هر دو هفته سردرد میگرنی یه بار رو دارم 

این ممکنه کرونا باشه....

اشتهامم خیلی زیاد شده غذا نخورم بی حال میشم 

سست میشم

کسی تجربه ای داره بگه مرسی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حامله نیستی؟؟ من حامله بودم عینه تو بودم فقط سردرد و نداشتم

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2731
2738
نه فک نکنم رابطه مون محافظت شده بود

خخخخخخ مال منم محافظت شده بود اصلا فکرشم نمیکردم حامله باشم یه بی بی چک بزن فردا مطمئن شو

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
پارسال یه بار اینجوری شدم ولی انقدر بدنم سست نبود سرم زدم خوب شدم درد معده هم نداشتم ولی الان دارم

ممکنه باشه ممکنه هم‌نباشه 

من کرونا گرفتم‌همینطور بودم بعلاوه اینکه تب و لرز و بدن درد هم داشتم یک شب اما تا چند روز سردرد و بی حالی و ... داشتم 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
شما چیکار کردی خوب میشدی

من تا ماه آخرم دمیترون خوردم برا تهوعم.اولایه حاملگیم یه ساعت که چیزی نمیخوردم ضعف میکردم استفراغ میکردم تا یه چی میخوردم خوب میشدم

وای نگو خدا نکنه الان شرایط شو ندارم  دعا کن نباشه😢

ان شالله هر چی خیره برات همون میشه 

2706