2733
2739
عنوان

من کیم؟ (داستان زندگیم)

678 بازدید | 27 پست

بیخیال بیخیال امروز...

بر میگردم ب دوسال پیش وقتی ک ۱۷ سالم بود 

باشگا میرفتم ،بدنسازی ، والیبال

تفریح داشتم ، پارک دوستام دبیرستان 

یدفع وارد دنیای بزرگسالا شدم ن عقلم ن قلبم هیچکدوم موافق عقد کردنم نبود ب اصرار خانوده بله دادم

من تو ۱۷ سالگی شاهزاده سوار بر اسب سفیدو میدیدم فک کردم حالا ک خانوادم اصرار میکنن بله بدم حتما این همونه حتما خوشبختم میکنه مثل سیندرلا  (الانم کارتونشو نگا میکنمو دلم قنج میره)

ولی دیدم اینجوری نیس بهم محبت نمیکنه توجه نمیکنه ارزش قائل نمیشه یه مادر داره قیافش ادمو ب رعش میندازه انقد ک کینه ای نگا میکنه

خلاصه دوسال از عقدم گذشت و الا ۱۹ سالمه و زد و حامله شدم

راستش فک میکردم حاملگی خیلی شیرینه تصور میکردم با وجود همسری مهربان دوران حاملگی بهترین دوران زندگیم میشه 

دستشو میزاره رو شکمم برام گل میخره ازم تشکر میکنه ولی..از وقتی حامله شدم جنگو جدال بیشتر شد دلم خونِ 

همش منتطر محبتم 😔 بعضی وقتی دوستدارم هم بچرو سقط کنم هم طلاق بگیرم دوباره برگردم ب دوسال پیش ...ولی نمیشه

بزرگ شدم ، محبت ندیدم ، عشق نچشیدم گل ندیدم بغل ندیدم ...زندگی اونجور ک خانوادم میگفتن نشد گل و بلبل نبود

میخوام خودمو دوست داشته باشم برگردم به دوسال پیش با این تفادت ک فقط حاملم ... میخوام با شوهرم زندگی کنم ولی فراموشش کنم انگار ک نیست همونجور ک اون منو نمیبینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
با این حساب ک دیگ توقع محبت نداشته باشم  دیگه منتطر محبت نباشم  منتطر کسی نباشم میدونی ...

چرا باید ب خودت سختی بدی ؟

بنظرم اگه میشه طلاق بگیر و سقط کن 

واقعا دوسال همش گذشته ها 

جمله بعدی راست است ، جمله قبلی دروغ است

عزیزم❤

سعی کن آروم باشی 

اگر در نهایت متوجه شدی شوهرت اونی نیست که کنارش خوشبخت باشی بنظرم موندن و ساختن بدترین اشتباهه 

هنوزم تو شبهات اگه ماهو داری ....من اون ماهو دادم به تو ...یادگاری 🌙

عزیز من....

کار خوبی میکنی....

وقتی شروع کنی به دوس داشتن خودت‌‌‌‌... دیگران هم شروع میکنن به دوس داشتنت‌‌‌‌‌‌‌....

خودتو دوست داشته باش... برا خودت تیپ بزن... برا خودت خرج کن‌‌‌.... به خودت برس... با خودت و شوهرت مهربون باش.... همه چی درست میشه ایشالله‌...

داستان زندگیم رو بخون.....
2706