2737
2734
عنوان

شوهرم گریه کرد⁦☹️⁩

| مشاهده متن کامل بحث + 1963 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترو قران گول این دکتر هارو نخور من بچم گفتن خارج از رحمه حتنل بایذ الان سقط بشه ورگتع خودت میمیری من ...

میترسم لوله پارع شه.دوجا معتبر سونو دادم.تشخیص دوتاشون همین بود ولی من هیچ علایم خارج رحم نداشتم.دل خودمم راضی به سقط نیس 

میترسم لوله پارع شه.دوجا معتبر سونو دادم.تشخیص دوتاشون همین بود ولی من هیچ علایم خارج رحم نداشتم.دل ...

دقیقا منم همینجور بود من مشهد بودم رفتم تهرانم سنو دادم گفتن خارج رحمه اما سقط نکردم ترو خدا نکن 

کاربری ما 3نفر هستیم اشتباه نگیرید ممنون
2731
میترسم لوله پارع شه.دوجا معتبر سونو دادم.تشخیص دوتاشون همین بود ولی من هیچ علایم خارج رحم نداشتم.دل ...

من خودمم پرستارم.اگه خدای نکرده لوله پاره بشه خونریزی داخلی میده ووارد شوک میشه که احتمال مرگم داره.من خودمم قبل عمل چند جا سونو کردم و پیش چندتا متخصص مختلف رفتم همه گفتن باید عمل بشی

2740
ممنونم.دعا کنین برام.بیشتر برا شوهرم که دلش اروم شه

خوشبحالت خواهر تو یه شوهر مهربون داری غصه هیچیو نخور من وقتی زایمان کردم بچم یه مشکلی داشت بستری شد منم بااون بخیه هاو حالم کنارش بودم شوهرمم تو خونه به خواب و استراحت میپرداخت جواب زنگمم نمیداد😔

پرستارها و دکترا هنش چرت میگن من به هیچکس دیگه اعتماد نمیکنم 

تمیدونم والا.خونوادم وشوهرم حاضر نیستن ریسک کنم.خودم واقعا دلم میخاد نکهدارم ببینم چی میشه.اخه ۸هفته هستم.دردو خونریزیم ندارم.

تمیدونم والا.خونوادم وشوهرم حاضر نیستن ریسک کنم.خودم واقعا دلم میخاد نکهدارم ببینم چی میشه.اخه ۸هفته ...

هنوز 8 هفته ای😑😑😑😑😑😑من اگه جات بودن همین الان بلند میشدم میرفتم خونه به خدا نصیحت خواهرانه میکنمت تو بچت سالمه هیچ چیز نیست بلد شو برو تا هفته 10 بعد ببین چی میشه من هفته9بودم. 

بچتو با دست خودت نکش 

کاربری ما 3نفر هستیم اشتباه نگیرید ممنون
خوشبحالت خواهر تو یه شوهر مهربون داری غصه هیچیو نخور من وقتی زایمان کردم بچم یه مشکلی داشت بستری شد ...

تنها دلخوشیم الان شوهرمه.حتی اومد رو تختم بخابه چون عادت دارم رو بازوش بخابم.الکی گفتم اذیت میشم برو رو تخت همراه.کع حداقل راحت بتونه بخابه و دستش زیر من رو این تخت کوچیک اذیت نشه

تنها دلخوشیم الان شوهرمه.حتی اومد رو تختم بخابه چون عادت دارم رو بازوش بخابم.الکی گفتم اذیت میشم برو ...

مهم داشتن شوهرته..اصلا جای ناراحتی وجود نداره بعد دوباره بزودی حامله میشی ان شاالله