2737
2734
عنوان

شوهرم گریه کرد⁦☹️⁩

| مشاهده متن کامل بحث + 1963 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بزرگ ناراحت نباش من بچه ۳۹ هفته ام از دست دادم دوتامونم داغون بودیم شوهرم کلی گریه کرد همش میگفت خودت مهمی ، اون روزا گذشت الان دوتا فسقلی دارم ، صبور باش قسمت نبوده به دنیا بیاد رفته بهشت انشالله بارداری بعدی بچه ات سالم باشه و به دنیا بیاد الهی آمین

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
2728
چیکار کنم پس.میگن بزرگتر شه لوله پاره میشه.خودم ته دلم راضی به سقط نیستم احساس میکنم اشتیاهه یچیزی

ترو قران گول این دکتر هارو نخور من بچم گفتن خارج از رحمه حتنل بایذ الان سقط بشه ورگتع خودت میمیری منم خودم بچه بودم 14سالم بود اینقدر گریه کردم شوهرم گفت اگه خدانکردع معلول جسمی روحی ام باشه سقط نمی‌کنیم. 

الان کنارمه خوابه 3سالشه. 

نکن خواهر من نکن از من به تو نصیحت 

کاربری ما 3نفر هستیم اشتباه نگیرید ممنون
2738
خیلی خوبه.عاشق همیم الان دلم شکسته از ناراحتیش

پایدار باشین...دستشو بگیر از خوبیاش و حس خوبت از اینکه داریش بگو .ب ایندتون امیدوارش کن غصه نخوره

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪

ترو قران گول این دکتر هارو نخور من بچم گفتن خارج از رحمه حتنل بایذ الان سقط بشه ورگتع خودت میمیری منم خودم بچه بودم 14سالم بود اینقدر گریه کردم شوهرم گفت اگه خدانکردع معلول جسمی روحی ام باشه سقط نمی‌کنیم. 

الان کنارمه خوابه 3سالشه. 

نکن خواهر من نکن از من به تو نصیحت 

کاربری ما 3نفر هستیم اشتباه نگیرید ممنون