2737
2734
عنوان

کنکور دانا بیان

71 بازدید | 9 پست

من وقتی میرم میبینم مثلا تو سهمیه منطقه۲ طرف همه عمومیاش زیر۳۰ درصد شده و همه تخصصیاش زیر ۱۰ درصد بعد رتبش ۱۰هزار شده و مهندسی روزانه قبول شده امیدوار میشم ولی نمیفهمم ینی اگ اینطوری باشه کسی نمیتونه مثلا دوتا از هر قسمت تخصصی و چند تاعمومی بزنه ک مطمئنه درسته بعد راحت قبول شه ؟

اگ میدونین بگین من گیج شدم 

رشتمم ریاضیه

کیا اینجا کنکور ریاضی بودن؟

چقدر خوندن و چی قبول شدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اصلا نخوندم واقعا ده تام نتونستم بزنم تازه معدلام بالا بود  باور کن درصد ده هم هنر میخواد ...

آخه خب میشه از ی مبحث از هر درس انتخاب کرد برا اون دوساعت تو هفتم وقت بزتری میشه دیگه ولی من میترسم اون سوالا سخت باشن بقشم ک مطمئن نیستم

آخه خب میشه از ی مبحث از هر درس انتخاب کرد برا اون دوساعت تو هفتم وقت بزتری میشه دیگه ولی من میترسم ...

داداش من امسال کنکور هیچی تست نزد رتبش شد 20 هرار 

رشتش ریاضیه

پارسالم درصداش اینا بود شد دوازده هزار

ادبیات 10

دینی 30

عربی 30

زبان یدونه زد

ریاضی 34

فیزیک یدونه زد

شیمی یدونه زد

منطقه 2

جمله بعدی راست است ، جمله قبلی دروغ است
داداش من امسال کنکور هیچی تست نزد رتبش شد 20 هرار  رشتش ریاضیه پارسالم درصداش اینا بود شد دوا ...

اصن ی حسیه هم آدم خوشحال میشه همم میدونه ک خیلیا هستن ک در حتی یکیمیم تست کار کنن رتبه خیلی خوبی میارن

شمام کنکور هستین یا کنکور دادین؟

اصن ی حسیه هم آدم خوشحال میشه همم میدونه ک خیلیا هستن ک در حتی یکیمیم تست کار کنن رتبه خیلی خوبی میا ...

همه به من میگن از الان بخونم پرستاری میارم تو که سهلی 

قطعا میشه 😃

من امسال کنکور تجربی دارم هنوزه که از فردا بخونم ))))))):

البته پشت کنکوریم 😐

جمله بعدی راست است ، جمله قبلی دروغ است
2738
همه به من میگن از الان بخونم پرستاری میارم تو که سهلی  قطعا میشه 😃 من امسال کنکور تجربی دارم ...

منم از دیروز شروع کردم 

ایشالله شما پرستاری منم مهندسی تو دانشگاه روزانه بیاریم🤲