2752
2734
عنوان

چه خاکی به سرم بریزم

293 بازدید | 27 پست

من از بچگی بامامانم بودم بابام اعتیادداشت به روز بود دوروز نبود تااینکه من۱۷سالگی عروسی کردمو‌مامانمم از بابام جداشدمامانم‌فوق العاده ادم سختگیری بود چقد سرسختگیریاش تو یک‌سال عروسیم‌به‌مشکل‌خوردم‌سرگیرای الکیش کم برید بیرون مهمون بیادخونتون فلان

خب؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از وقتی جداشده کل خونواده بهش میگن ازدواج‌کن میگه نه بابا میخوام‌چیکار ازدواج‌جیه مرد چیه چشم ترسیده دوس ندارمنزدیک‌شیش هفت ماه فهمیدم بایکی از همکاراش که زن و بچه داره رابطه داره 

2731
از   وقتی   جداشده   کل   خونواده   بهش   میگن   از ...

خودش چیزی‌نگفته منم اتفاقی فهمیدم وخیلی بهم ریختم به یکی از خاله هام گفتم اخلاق مامانمم جوریه الان هیچ کدوم نمیتونیم بهش بگیماین کارت خوب نیست

خودش   چیزی‌نگفته   منم   اتفاقی   فهمیدم   وخیلی   بهم & ...

حتی فهمیدم تا سقط بچه و‌اینام رفته

بااینچیزا بازم حرف افتادنی  میگه فلانی با فلانی رابطه داره مردم‌بدزندگی میکنن و اینا

منم میترسم همسرم بفهمه یاکس دیگه ابروش بره دلم میسوزه براش نمیتونمم بگم بهش چیزی