2737
2734
از زندگیت راضی نیستی که لعنتش میکنی  همه همینجورن عزیزم بعضیا  کیلومتر ها دور ترن  ...

زندگيم خوبه خداروشكر

ولى من تك دختر و ته تغارى بودم دلم لك زده براى محبتاى مامانم و بغل بابام و لوس شدن

خيلى بهشون وابسته بودم 

انقدرى كه مامان و بابامو دوست دارم هيچكسو دوست ندارم

ماهرخ هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

٢٨ سال كنارشون بودم بنظرت با واتساپ جاى حضورى و بوى مادر و پدر ميده؟

میدونم ولی بلاخره تصویری حرف بزن آروم تر بشی من برادرم دوازده ساله ایران نیست ولی باید با شرایط کنار بیای داغون نکن خودتو

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2731

منم آخریم لوس خانواده

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
زندگيم خوبه خداروشكر ولى من تك دختر و ته تغارى بودم دلم لك زده براى محبتاى مامانم و بغل بابام و لوس ...

منم تک دخترم یه دختر لوس بودم که یکی بهم میگفت پخ زار زار تو بغل مامان بابام گریه میکردم 

الان بعد ۱۰ سال ازدواج پوست کلفت شدم اگه همسرمم بخواد برا کار بره یه شهر دیگه باهاش میرم 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
2738
٢٨ سال كنارشون بودم بنظرت با واتساپ جاى حضورى و بوى مادر و پدر ميده؟

من چی بگم که خواهرم اون سر دنیاس

خواهری که برام مادر بوده پدر بوده خواهر بوده برادر بوده راهنما بوده رفیق بوده.بازم بگم...باز شما چند ماه یبار همو میبینبد ....الان شد ۵ سال که بغلش،نکردم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706