2737
2734
عنوان

ترس از زندگی

221 بازدید | 33 پست

کل زندگیم داره میشه ترس

چیزی که یه روز خبری ازش نبود.

حالا پر از ترسم.

ترس از مرگ عزیزام،ترس اینکه نکنه دانشگاه رفتن دیر شه،ترس اینکه نکنه پات بلغزه گناه کنی،ترس از نفرین پدر و مادر وقتی عصبانی میشم،ترس از آینده،ترس کار پیدا نکردن،ترس زشت بودن و قضاوت شدن،ترس اینکه یه جا حرفم باعث بدبختی کسی بشه و تا عمر دارم دنبالم بیاد،ترس از شروع دوباره و کنار گذاشتن تنبلی،ترس آبرو،ترس بی پولی و نرسیدن به آرزوهام.... 

یه جوون ۱۹ ساله این همه ترسو هر روز کنار کلی درد دیگه تو وجودش میکشه.نمی دونم چی کار کنم.چرا زندگی من ۱۹ ساله اینجوری شد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه برگه بردار هرچی بفکرت میرسه بنویس همه فکراتو وترسهاتو انقدر بنویس که تموم بشه بعد پاره کن بریز دور بعد حالت عالی میشه دیگه از سرت بیرون میاد

خدایا منتظر معجزه هایت هستم دستهایم بلند سرم به اسمان 

چرا اینقدر اضطراب آینده رو داری؟

همه چیز به وقتش برات پیش میاد

چه دانشگاه. چه سر کار رفتن...

بعضی چیزا هم که دست هیچ کس نیست بسپار به خدا

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
2738

عزیزم ی مقداریش ک از وسواس فکری نشعت میگیره ولی اگر همه اینام الان نگرانشیم حل بشه این ذهن باز مشکلات جدید میسازه به صدای ذهنت گوش نده برو دنبال سکوت ذهن و مدیتیشن و بخدا ایمان داشته باش ایمان کامل 

2706