2733
2739

تصمیم گرفتم پنج ماهو به هیجی جز درس فک نکنمبلکه قبول بشم از امروز خوندم البته تاالانم میخ ندم ولی پراکنده امروز عالی خوندم دیگه هیچی حتی رفتارها وخیانتای شوهرمم جلودارم نیس میخونم تا بلکه قبول بشم واز شر این شوهر بی وفا راحت بشم 🥰🤩هدفمم فرهنگیانه 

خدا بعضی ها رو از زندگیتون میبره بیرون چون حرفهایی رو شنیده که شما نشنیدین 👌👌👌👌پس اینقدر گله نکنین ازش💔

ان شالا که قبول میشی

تو میتونی

برنامه ریزی کن و پیش برو

آزمون هارو حتما شرکت کن

توکل به خدا

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم کنکور پشتم بود یکمی فشار زیاد میداد ولی موفق شدم رفتم سپاه

چجوری رفتی؟ چی قبول شدی خوشبخالت

خدا بعضی ها رو از زندگیتون میبره بیرون چون حرفهایی رو شنیده که شما نشنیدین 👌👌👌👌پس اینقدر گله نکنین ازش💔
2738
[QUOTE=174706339]۲۲ گلم[/QUOTEالان چرا پای گوشی نشستی اسگل کردی مارو

دیگه الان مبخام بخ ابم از صبح الان گوشی گرفتم دستم

یگان ویژه سپاه حاج خانم پدرم در امد تا استخدام شدم

اهان اقا هستی .به هرحال کاش بکی چجوری وچیکار کردی .خانمم میتونه بره سپاه؟

والا خانم فقط دختر پاسدارارو میگیرن بقیه به ندرت ولی نیروانتظامی راحت قبول میشی

چجوری راحت قبول میشم؟ شرایطش چیه ؟

2706