2733
2739
عنوان

تعطیل شدن تاپیک!

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 65 پست
نه نمیشه مگر اینکه جار بزنه  قطعا کسی از جونش خسته نشده که بگه من آتئیستم که پس فردا پای چوبه ...

ببخشید شما اشتباه گفتید آتئیست 

منم قاطی کردم 

آتئیست خدا نا باور هست

ولی آئیست بی دین 

منم اشتباه گفتم اونایی که میشناسم آئیستن،اونا آتئستن یعنی خدا ناباور 

.
خیلی ازتون ممنون میشم اگر این تاپیک رو هم بترکونید من که به جواب سوالم نرسیدم و نمیخوام اثری هم از ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی?page=2

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درباره ازدواج اولا مختص زن نیست یعنی نه زن مسلمان می تونه با مرد نامسلمان و نه مرد مسلمان می تونه با ...

تا جایی که من خوندم ازدواج زن مسلمان و مرد مثلا مسیحی رو حرام اعلام کردن

ولی ازدواج دائم مرد مسلمان و زن مثلا مسیحی رو گفتن "جایز نیست"

که فکر میکنم این دو تا متفاوت باشه

و این مورد که ممکنه شریک زندگی روی طرف مقابل تاثیر بذاره برای طرفین هست نه فقط برای زن... کسی اگر بخواد تاثیر بپذیره، فرقی نداره زن باشه یا مرد، مسلمان و یا مسیحی و یا دین دیگه ای داشته باشه

توی ادیان دیگه هم مرد میتونه ولی زن نمیتونه؟ یا هر دو نمیتونن؟

یعنی این قانون مربوط به تمام ادیان هست؟

اما درباره دین

دین هیچ کس تو هیچ جا ثبت نمی شه نه تو شناسنامه و نه هیچ جای دیگه 

تغییر دین هم هرگز باعث اعدام نمی شه مگر اینکه تو جایی باشی که شما رو به عنوان مسلمان بشناسن یا اینکه اعلام اسلام کنی و تغییر دین باعث تضعیف دین بشه و این مختص اسلام نیست حتی تابعیت کشورها هم همینه اگه آمریکایی باشی و اقامت ایرانی بگیری و اعلام کنی طوری که باعث تضعیف حکومت آمریکا بشه مجازات اعدام داره 

2731
تا جایی که من خوندم ازدواج زن مسلمان و مرد مثلا مسیحی رو حرام اعلام کردن ولی ازدواج دائم مرد مسلمان ...

حرم است با جایز نیست فرقی ندارند

عرض کردم مختص زن نیست برای مرد هم حرامه