2737
2734

من اوایل هفته ۱۸ هستم و وزن بگم یکم کمه خودمم لاغر شدم میخام بخورم این پودرو ، بنظرتون زود نیس و ضرری نداره یکی دوهفته بخورمش??

برای قد بچه هم موثره ؟۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان ک وزن بچه اصلا مهم نیس...چرا دکتر داده؟؟؟من ماه اخر دو کیلو وزن کم کردم سر جمع ده کیلو زیاد نشدم اما بچم ۳۵۰۰ بود

فعلا اصلا وزنش مهم نیس ماه اخره ک با خوراکت باید وزن بگیره 

پسرم زندگیم ❤
2731
الان ک وزن بچه اصلا مهم نیس...چرا دکتر داده؟؟؟من ماه اخر دو کیلو وزن کم کردم سر جمع ده کیلو زیاد نشد ...

شما که خوبی من تا چهار ماه وزن کم کردم تا آخر حاملگی هم کلا۴کیلو اضافه کردم خخخخ 

2738
شما که خوبی من تا چهار ماه وزن کم کردم تا آخر حاملگی هم کلا۴کیلو اضافه کردم خخخخ 

من تا ماه دوم نمیدونستم حاملم که هیچ همون بودم تا ماه چهار یهو ۶ کیلو زیاد کردم 🙄فک کردم منفجرمیشم تا اخرش اما نه دیگه نمیرفت بالا کمم شد و دکتر نگران بود اخه من استراحت مطلقم بودم باید خیلی چاق میشدم اما نشدم خداروشکر بعد زایمانم همه رفت 

پسرم زندگیم ❤
من تا ماه دوم نمیدونستم حاملم که هیچ همون بودم تا ماه چهار یهو ۶ کیلو زیاد کردم 🙄فک کردم منفجرمیشم ...

خدا رو شکر که مشکلی پیش نیومد  عزیزم استراحت مطلق خیلی سخته می دونم بازم خدا رو شکر این دوران رو طی کردی منم همه چیز خوب بود فقط چهار ماه ویار داشتم هرچی می خوردم بالا می‌آمد