2737
2734
نههههههههه😐🤦‍♀️

من ۱۷ باردارشدم

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من خیلی دیدم

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
رابطه ک چیزی نیس..من ۱۵ سالگی ازدواج کردم

منم وقتی ۱۶ سالم بود و میرفتم مدرسه یه روز یه همکلاسی قدیمیم رو تو خیابون دیدم که بچه بغلش بود  

ازش پرسیدم گفت بچه ی خودشه و  منو یادش نبود

2728
نههههههههه😐🤦‍♀️

باور کن.وقتی ازشون مرسیدم چرا.خیلی عصبی و حق به جانب گفتن ما خیلی راضی ایم شما هیچی از زندگی ما نمیدونین .شما نمیفهمین ما ازن ۴۰ ساله بیشتر میفهمیم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738
جان من😐یا حضرت عباس😐

ما یکی از اقوام انقدر بچش زود عروس کرد..موقعکه سر سفره عقد سرش شکلات ریختن دختره ک عروس بود بلندشد ب جمع کردن شکلات...

بعد مامانش رفت نشوند سرجاش

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
باور کن.وقتی ازشون مرسیدم چرا.خیلی عصبی و حق به جانب گفتن ما خیلی راضی ایم شما هیچی از زندگی ما نمید ...

چه‌‌چیز...😐

یک پایآن تلخ بهتر از تلخیه بی پآیآنه..!
😐اوه

من الان ۱۹ سالمه دوتا بچه داشتم..اما یکی رو از دست دادم😢😢😢

مادرش بمیره

2706