2733
2734
عنوان

چه کنم؟؟

55 بازدید | 7 پست

سلام ازتون کمک میخواستم اسن چند وقت حابم خوب نبود چون رفیق هام رو شناخته بودم من بچگی هیچ دوستی نداشتم بااینکه اخلاقم خوب بود حالم هم فهمیدم دوست داشتن هاشون الکی بود دختر خاله ام گفت عیبی نداره که دیگه هیچ دوستی نداری از زندگی تنها لذت ببر و ناراحت نباش ولی من خودم خیلی ناراحتم چون بااینکه نسبت به دیگران همیشه محبت میکنم ولی هیچ دوستی ندارم چه کنم

عزیزم هیچ چیزی بی حکمت نیست.

گاهی تنهایی ها برای رسیدن به واقعیتهای بزرگی هست که به وسیله ی تفکر بدست میان.

عزیزم حتما کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوعات مختلفشون رو گوش کن.

خیلی روی حال و هوات تاثیر داره.

موضوعات مختلف و بسیار کاربردی دارند.

بعضی از موضوعاتشون سنجاق شده.

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست. 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی ازت ممنونم

خواهش میکنم گلم 😊

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2738