2737
2739
عنوان

کج بودن گردن نوزاد چهار ماهه

1923 بازدید | 23 پست

سلام

لطفا اگه کسی تجربه داره کمک کنه

پسرم ۳۴ هفته دنیا اومده گردن چهارماهش تموم شد میتونست بگیره قبلش همش سرش کج بود سمت چپ

یک هفته است که واکسن زدیم باز گردنش رو کج نگه میداره

باید ببرش دکتر بچه ات مشکل داره عزیزم 

گناه داره حتما ببرش دکتر

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم 😍هنوز نرمه اخه 

ایشالا بدنت ب علی🙄😂

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2731

عزیزم مگه چکاپه ماهیانه متخصص نمی بریش؟؟؟ 

چرا مامانا انقدر پست گوش می ندارن 

تا ۱۸ ماهگی هرررر ماه باید متخصص چکشون‌کنه 

بچه و مادر راحترن

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
😂😂علی کچل شده 

آخی ببرش اکستنشن کنه🙄😂

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2738
عزیزم مگه چکاپه ماهیانه متخصص نمی بریش؟؟؟  چرا مامانا انقدر پست گوش می ندارن  تا ۱۸ ماهگ ...

چرا بردم دکتر میگه چون موقع دراز کشیدن میتونه گردنش رو بچرخونه مشکلی نداره

میخاستم ببینم کسی تحربه ای داره در این مورد

چرا بردم دکتر میگه چون موقع دراز کشیدن میتونه گردنش رو بچرخونه مشکلی نداره میخاستم ببینم کسی تحربه ...

جخب نداره دیگه پس 

ولی پیشه ۳-۴ تا دکتر دیگه ببر 

اینجا کمکی جز استرس بهت نمیشه 

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
سلام ببخشید بچتون خوب شد؟

سلام بهتره

هی گردنش صاف میشه بعد از یه مدت کح میکن ه

پیش چندتا دکتر بردم

اخرین دکتر نظرش این بود که بد خوابوندم از اول فقطبه یک طرف یه مدت فقط باید به سمت دیگه بخابه

یکی میگه مشکلی نداره درست میشه

یکی میگه گردنش کوچیکه تحمل وزن سرش رو نداره عضلاتش ضعیفه خوب میشه

خودمم موندم چکار کنم دیگه

خانم گل بچه شما نارس بوده زمان میبره دوم حتماببرش متخصص مغز اعصاب دکی اطفال زیاد چیزی بلد نیست تومسائل مغز اعصاب خیلی از تایپک هاروخوندم مادراگفتن دیر اقدام کردیم شما هم زود ببریش بهتره 

2706