2737
2739
عنوان

دلم برای شوهرم تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 56 پست

استاتر چند شب پیش منو همسرمم بحثمون شد قهر کردیم بعد من اصلا عادت ب قهر ندارم دغ میکنم شبش نمیتونستم بخابم انقد گریه کردم همسرمم خواب بود رفتم دسشویی اومدم بیدارش کردم با گریه گفتم لک دیدم😑🤣🤣🤣اونم بغلم کرد دلداریم میداد گریه نکن ولی فرداش گف فهمیدم الکی گفتی😂😂😂😂😂

خدایااااااا شکرررررت 

سر مسائل بیخودی قهر نکنین دنیا ارزش نداره

چه میدونی روز دیگه چه اتفاقی میفته

تو سر بحث رو باز کن باهاش

ماهم بحث میکنیم ولی من قهر نمیکنم نهایتش گریه میکنم بعد حرف میزنیم

واقعا دنیا ارزششو نداره دور باشی از کسایی که دوستشون داریم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه کاری کن حرف ضروری پیش بیاد چندتا سوال ازش بکنی یا مثلاً بگو فلان چیز ها رو تموم کردیم بریم بخریم و ...

سر حرفو باز کنی کم کم درست میشه 

بعدم چای میاری نرو تو اتاق بشین نزدیکش

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728
افرین برتو کار درست رو تو انجام میدی 

میدونم

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2738
هر شب کنار هم مزخوابیم اون مواظبه به من نخوره منم مواظبم به اون نخورم

خوب امشب این کار رو نکن ..وقتی رفتید بخوابید ،روی تخت صورتش رو ببوس و بگو دوستت دارم و شب بخیر بگو .همین ...اگر دیدی نرم شد ،در کنارش برو بغلش و بخوابید ..ناراحتیتون هم تمام میشه ...کش نده اگر میتونی ..ذات اقایون اینطوره ک سخته براشون پیش قدم بشن،حتی اگر اذیت بشن ..شما پیش قدم بشو ‌..بعدا نتیجه خوبش رو میبینی 

منم قهرم امروز اصلا غذا نپختم خیلی اعصابم خرد بود شوهرم رفت سرکارش هر چی هم تلفن زد من جواب ندادم 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
آفرین.کاش یکی اینو به اونم بگه

شماکه  میدونی اگه  واقعا  موضوع بی ارزشیه  پیش  قدم  شو  ببین می خواستم یک  خاطره بگم  ولی  نمیخوام  فضا  غمگین  شه نمیگم ولی قدر لحظاتتنو  بدونین  همین

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2706