2733
2739
عنوان

من یک افسرده ام

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 36 پست
اصن کاشکی هیچ وقت آدم نبودیم ،،کاشکی خدا مارو یکی از فرشته ها میکرد... دلم میخواست فرشته باشم همیشه ...

اره واقعا ، کاش اصلا دیوونه بودیم دنیا دیوونه ها قشنگتره

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤
ختم مجرب سوره انشراح

جهت رفع وحل مشکلات  و حاجت روایی

هرروز صبح در وقت بین الطلوعین به نیت حل مشکلات اداری. مالی .خانودگی.گره گشایی.دفع دشمن.تحصیل.تقویت حافظه.زیادی صبر وتواضع وفروتنی.ارامش روحی وجسمی وغیره.....
سوره انشراح هفت مرتبه باخلوص نیت وتقرب الی الله تلاوت شود.

بسم الله الرحمن الرحيم أَلَمْ نَشْرَحْ لَكَ صَدْرَكَ (1) وَوَضَعْنَا عَنكَ وِزْرَكَ (2) الَّذِي أَنقَضَ ظَهْرَكَ (3) وَرَفَعْنَا لَكَ ذِكْرَكَ (4) فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً (5) إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً (6) فَإِذَا فَرَغْتَ فَانصَبْ (7) وَإِلَى رَبِّكَ فَارْغَبْ (8)
خداوند در سوره شرح روی عسر ویسر تاکید میکند که بعد از هر گره یک گشایش هست در ایه فان مع العسر یسرا در ایه بعداز میفرماید انِّ مع العسیر یسرا یعنی بعد از گره گشایش هست منظور هیچ گره ای بسته نمیماند وباز میشود.فقط اینکه هر وقت فارغ شدی روی بخدا بیاور وبا رغبت یعنی باخواست خودت وخلوص نیت وبه زبان عام از ته دل از خدا درخواست کمک کن  نه از روی رفع تکلیف چون خداوند از درون  ونیت ما باخبر است .توضیح به صورت ساده بیان شده که همه متوجه عظمت وخواست وارداده خدا در مشکلات وحل مشکلات بشوند. تا ما از خدا درخواست کمک نکنیم خدا کمک نمیکند ادعونی استجب لکم اجیبُ دعوة الداعِ اذا دعانِ .ومن الله التوفیق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم افسرده ام دارو میخورم از زندگی فرار میکنم سه بار خودکشی کردم ولی ...

الان فکر میکنم زندگی حاوی اتفاقات ارزشمندیست که اون رو بر نیستی ترجیح میدم. من هم تجربه ی بستری داشتم و زمانی افکار خودکشی دست از سرم برنمیداشت اما الان بودن رو به نبودن ترجیح میدم 

الان فکر میکنم زندگی حاوی اتفاقات ارزشمندیست که اون رو بر نیستی ترجیح میدم. من هم تجربه ی بستری داشت ...

تو تونستی درمانش کنی ؟

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤
2728
شما هم مثل من دوست داشتید دیوونه بودید؟ چقدر عجیب یک نفر مثل خودم پیدا کردم 

اره خیلی 😍 حسرت میخورم دیوونه هارو میبینم

2738
به نظرم دنیا به دیوونه ها بیش تر احتیاج داره تا به احمق ها 

بسم الله الرحمن الرحيم
قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ (1) اللَّهُ الصَّمَدُ (2) لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ (3) وَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُواً أَحَدٌ (4) 

این ختم از نظر روحی روانی جسمی خیلی به ما کمک میکند که به آرامش برسیم وایمان خود را قوی کنیم .
به این مطلب توجه داشته باشید  هدف از انجام دادن این ختومات این است که اول به آرامش روحی وروانی وجسمی برسیم.وقتی انسان به آرامش فکری و درونی برسد میتواند راحت تصمیم گیری کند اکثر تصمیماتی که از روی استرس وترس گرفته بشود همیشه اشتباه وغلط ویا نتیجه ی برعکس به همراه دارند لذا با انجام این ختومات به آرامشی نسبی میرسیم ودر تصمیم گیری در شرایط سخت‌.حساس ومهم چون خداوند را یاد میکنیم درمقابل ما رایاد میکند (اذکرونی اذکرکم)  به ما الهام میکند این الهامات غیبی خداوند همیشه به ما کمک میکند وما را از مهلکه ومشکلات دور میسازد .ولی متاسفانه ما انسانها با غرور وتکبری که داریم  همیشه آن را بر حساب تیز هوشی و زرنگی خود میدانیم.
👈ختم روزی ۷ مرتبه به مدت ۲۱ یا ۴۰ روز تلاوت شود

https://basalam.com/games/slashit/lnk5y/763980

بچها اگه براتون مقدوره روی لینک بالا نگه دارید و سپس رو باز کردن کلیک کنید و بعداً پس از ثبت نام در فروشگاه باسلام من میتوانم یک کفش را با ۹۹ درصد تخفیف بخرم که بعداً شما هم میتونید این کار رو بکنید.

دوستان لطفاً یک دقیقه وقتتون رو میگیره که خیلی به من کمک میکنه. ممنون میشم اگه این کار رو بکنید.🙏♥️

2706