2733
2734
عنوان

وزن گیری جنین

7240 بازدید | 31 پست

سلام... هفته ی 27 رفتم دکتر وزن نی نی 800گرم بود دکتر گفت خیلی کمه و قرار شد بعد دو هفته دیگه دوباره برم سونو بدم... لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم وزن نی نی بالا بره

منم ورزن نی نی ام کم بود هفته های آخر ورزن میگیره بخصوص هفته 37و38تا40

نی نی ام 3و250گرم ب دنیا اومد

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم ورزن نی نی ام کم بود هفته های آخر ورزن میگیره بخصوص هفته 37و38تا40 نی نی ام 3و250گرم ب دنیا اوم ...

خدا برات نگهش داره.. من سابقه زایمان زودرس دارم.. در حال حاضر هم دو تا قرص آسپرین می خورم... دعا کنید برام

2731
شما سونوی آنومالی رفتی؟آخه برا منم برا ۲۷ هفته سونوی آنومالی نوشته.واینکه وزن‌گیری خودتم کم بود یا ط ...

بله آنومالی رفتم... ن خودم این ماه زیاد وزن اضافه کردم توی یک ماه 5کیلو...اما نی نی وزنش خیلی کمه

خدا برات نگهش داره.. من سابقه زایمان زودرس دارم.. در حال حاضر هم دو تا قرص آسپرین می خورم... دعا کنی ...

مرسی عزیزم 

انشالله بسلامت زایمان کنی

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 
2738
بله آنومالی رفتم... ن خودم این ماه زیاد وزن اضافه کردم توی یک ماه 5کیلو...اما نی نی وزنش خیلی کمه

نگفت باید چقد باشه؟منم ۲۳ هفته مه.تو این ماه ۳ کیلو اضافه کردم.دکترم گفت زیاده.

خدایا شکرت  
ممنون... مرسی دعای خیر میکنی برام... برای وزن گیری بچه ممنون میشم راهنمایی کنید 

من خودمم بچه ام خیلی ریزه میزه در اومد ولی میگن شیر گاو میش بچه رو تپل میکنه من خوردم و اثرشو دیدم چون خیلی خیلی کم بود ورزن پسرم

دخترم با پرکلامسی و آ یو جی آر بدنیا آوردم... الان تحت نظرم اما میترسم... 

نگران نیاش از روز اول اسپرین خوردی؟؟؟ 

دخترت چند هفته چقدر بود؟؟؟

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
نگفت باید چقد باشه؟منم ۲۳ هفته مه.تو این ماه ۳ کیلو اضافه کردم.دکترم گفت زیاده.

انقد ناراحت بودم ک نپرسیدم... اما هفته ی بارداری 25هفته زد... دو هفته کمتر از چیزی ک باید باشه

من خودمم بچه ام خیلی ریزه میزه در اومد ولی میگن شیر گاو میش بچه رو تپل میکنه من خوردم و اثرشو دیدم چ ...

شیر گاومیش از کجا آوردی؟😳😳😳😳

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
2706