2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من توی یه تایپیکتون ناراحتتون کردم نمیدونم امشب چرا یادش افتادم 

کلی گشتم تا پیداتون کنم 

میخاستم دوباره ازت حلالیت بگیرم و ازت بخام که من رو ببخشی  بازم شرمنده که ناراحتتون کردم خیلی خیلی معذرت میخام واقعا عمدی در کار نبود و میخام بدونی از روی  یه احساس بچه گانه بود اون تایپیکت قفل بود خواهشا من رو حلال کن ♥️♥️♥️

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 

بازم ازت معذرت میخام و احساس کردم باید حتما بهت حسم رو بگم  توی همون تایپیک هم ازت مذرت خواهی کردم ولی نمیدونم  چرا دلم راضی نشده  لطف بزرگی در حقم میکنی البته لینکس رو بلد نبودم بزارم 

شرمنده مزاحمت شدم ♥️

2728

سلام خوشحال شدم که جوابم رو دادید

راستش این بزرگواریتون رو می‌رسونه قضیه مربوط به یکسال و نیم. قبله که در مورد سفرتون و مهاجرتتون بود 

ومن خودم اصلا یادم نرفته بود چون واقعا از ناراحت کردن شما پشیمون بودم  و معذرت می‌خوام 

من اصلا آدم بی ادبی نیستم اون زمان تحت تأثیر شرایط کشوربه شما بی احترامی کردم و واقعا شرمنده ام 

چند روز پیش هم رفتم حرم و به نیابت از شما دو رکعت نماز زیارت خواندم و برای شما و خانواده تون دعا و آرزوی سلامتی کردم 

تا شاید دل شما از من راضی. بشه

من دوباره و صد باره هم از شما معذرت خواهی میکنم و حلالیت می‌خوام   

امیدوارم در حقم محبتی بکنید و من رو ببخشید 

معذرت می‌خوام که توی تایپیکتون پیام رو گذاشتم شرمنده 

سلام خوشحال شدم که جوابم رو دادید راستش این بزرگواریتون رو می‌رسونه قضیه مربوط به یکسال و نیم. قبله ...

وای تو رو خدا خودتو اذیت نکن عزیزم خیلی ممنونم ک منو دعا کردی دوست عزیز 🥰

خواهش میکنم عزیز  کمترین کاری بود که برای جبران می‌تونستم بکنم شرمنده اذیتت کردم و مزاحمتون شدم   

2738

سلام شرمنده بازم مزاحمتون شدم امشب تو یه تایپیکی دیدمتون و یادتون افتادم 

بازم اومدم ازتون معذرت بخام و حلالیت بگیرم دعا میکنم هر چی خیر و خوبیه براتون پیش بیاد و خانوادتون در پناه خدا باشن 💕 

تو رو خدا بازم ببخشیدم 

چند پست بالاترم ازتون سال قبل معذرت خواسته بودم که تو یه تایپیکتون ناراحتتون کرده بودم اگه بخونیدش تو رو خدا ببخشیدم عذاب وجدان دوباره گرفتم 😞

من رو ببخشید که دوباره پست نامربوط تو تایپیکتون گذاشتم  و مزاحم شدم حلالم کنید خواهشا 😞

خودتو ناراحت نکن عزیزم اصلا مهم نیست هرچی بوده تموم شده🌼🌼🌼

قربونت برم عزیزم ممنونم از مهربونی و گذشتتون 💕💕💕شرمنده دوباره مزاحمت شدم ♥️ الهی کنارخانواده تتون خوشبخت باشید🙂