2737
2739
عنوان

چند سالتونه و چه موفقیت های رو کسب کردید

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 34 پست

22سالمه_لیسانس کامپیوتر_متاهلم_ خانه دار_رانندگی میکنم_بند واصلاح فک و فامیل انجام میدم.دنبال کار_اقدام برای بچه.

فعلا همینا نمیدونم تا اینجای عمرم خوب عملکردم یا نه!!!!

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
از ۲۱ سالگی رفتم سر کار، مدیر مالی هستم، قبل ازدواج واسه خودم خونه خریدم، کل جهازمم خودمم خریدم، الا ...

چه خوب تا چند سال پیش اینقدر کار کردن خانما مطرح نبود الان مخصوصا به خاطر اوضاع اقتصادی خانمای شاغل خیلی بخودشون افتخار میکنن. کاش برای همه بدون دردسر و پارتی داشتن کار مناسب پیدا میشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا خانم هنرمند؟ این آرزوت نباید باشه سرنوشت محتوم همه ماست آرزوهات میتونن قشنگتر از اینا باشن با ...

قربونتون🌺🌺

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
2731
2738

27 سالمه. لیسانس پیراپزشکی. ی دختر ده ماهه دارم. پنج ساله سرکار میرم. جهیزیه و سیسمونیم رو خودم خریدم. ی ماشینم خریدم. عاشق کارمم و اگه نرم سرکار روحم میمیره. از خودم راضیم فقط منتظرم یکم دخترم بزرگتر بشه کلی برای کار و درسم برنامه دارم

در آستانه چهل سالگی.به دلایلی ادامه تحصیل ندادم و بعداز دیپلم ازدواج کردم ولی بشدت اهل مطالعه هستم. سه تا بچه دسته گل دارم که برای رشد جسمی و روحی شون نهایت تلاشم و میکنم

کلاس ها و همایش های مفید و شرکت میکنم 

به خودم و زندگیم رسیدگی میکنم

سختیهای زیادی کشیدم تا زندگیم ساخته بشه.

شنا میکنم تفریحی و مرتب

میخوام بزودی یه هنر یاد بگیرم 

نمیدونم اینا افتخار محسوب میشه یا نه 😊

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...