2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه ببین کل اینستا شده دخترایی که برای توجه بیشتر هر بلایی سر خودشون میارن

خوب قبل از اینستا هم همین افراد تو جامعه و دانشگاه یا هرجای دیگه واسه جلب توجه هرکاری میکردن حالا پوشش یا طرز رفتار یا هرچیز....کسی که ارزش خودشو ندونه و آدم بدون چارچوب اخلاقی باشه تحت هر شرایطی خودشو نشون میده حالا با اینستا یا چیز دیگه ..آدم حسابی هم تحت هیچ شرایطی اصول رو زیر پا نمیگذاره

نه ربطی نداره  درواقع قبل فضای مجازی کثافت کاری حضوری بوده و طرف مقابل نمیفهمیده ..الان بااین ...

یه زن چرا بیخودی باید از شوهرش جدا شه یا چرا باید بره هزار تا نقشه بکشه که گوشی شوهرش رو برداره چرا هان چرا اخه چرااااااااااا؟؟؟؟

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

نه

اگر فک میکنید باعث خیانت شده سخت در اشتباهی

فقط باعث شده مورد زودتر پیدا شه

در تعداد خیانت کارا تفاوتی ایجاد نشده فقط دیر رو زود کرده

همین

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2740
خوب قبل از اینستا هم همین افراد تو جامعه و دانشگاه یا هرجای دیگه واسه جلب توجه هرکاری میکردن حالا پو ...

باهات موافقم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

افتضااااحه افتضاااح

از هر لحاظ که فکرشو کنی گند زده

تنوع طلبی ، انتظارات بیجا ، تنبلی ، هدر رفتن عمر ، خیال پردازی به جای عملگرایی ، چشم چرونی و لاس زدن ، افزایش بدبینی و...

ینی به ازای هر یه خوبی ای که داره ده تا بدی داره

البته آدم خودشم میتونه هر چیزی رو نبینه و نشنوه 

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
ریده به زندگیا🙂💔

عاشق صداقتت شدم 😆

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
آدم نمیتونه همیشه کراقب باشه یه موقع از دست آدم در میره

بله این حرف شماهم درسته

اگر لازم نداریم نصب نکنیم  ک خیلی بهتره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706