2726
ن..قبل دنیای مجازی از هیچی خبر نداشتیم و نمیشنیدیم ولی الان اینستا باعث شده از همه چی با خبر شیم

اینستا از یه لحاظ خوبه و از یه لحاظ بد

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم اگر یه آدم خودساخته و اخلاق مدار باشه تحت هر شرایطی هم قرار بگیره میتونه خودشو مدیریت کنه قدیما هم که مجازی پررنگ نبود اونایی که اهل یه سری کارا بودن کار خودشونو میکردن ولی از یه طریق دیگه

لطفا لایک نکنید مچکرم😊

بستگی ب نحوه استفاده تون داره

ولی خیلی زود معتاد میکنه آدمو 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2728

نه ربطی نداره 

درواقع قبل فضای مجازی کثافت کاری حضوری بوده و طرف مقابل نمیفهمیده ..الان بااین گوشیا تازه زن یا مرد متوجه میشه طرف مقابلش چه هیولایی هست 

بهتره آدمها خودشونو گول نزنن مرد یا زنی اهل خیانت و کثاقت کاری باشه تو شیشه دربسته عم کار خودشو میکنه ..اینستا و اینا بهانه هست

پارسال اون ی هفته ای ک نت قطع بود و از همه جا بیخبر بودیم 

آرامش بخش ترین حالت ممکن بود :/😑

تیکر تولدشه :)♥️🎂🍃.                                            تو زندگیتون دنبال آدم هاي سیر باشید ! سیر از پول ، سیر از مهموني ، سیر از جنس مخالف ، سیر از خوشي هاي موقت ! ✨🔥آدم هاي گشنه فقط به روحتون آسیب میزنن - دختر و پسر هم نداره -🔪🍃
نه ربطی نداره  درواقع قبل فضای مجازی کثافت کاری حضوری بوده و طرف مقابل نمیفهمیده ..الان بااین ...

نه ببین کل اینستا شده دخترایی که برای توجه بیشتر هر بلایی سر خودشون میارن

ن بنظرم استفاده نادرست ازش زندگیارو خراب کرده کسی که بده همیشه بده همه جا بده ن فقط تو اینستا یا هر اپلیکیشن دیگه ای

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
اره زندگیا خراب شده شوهرا هواییی میشن زنا از خونه فراری

قبلا یه جاگردش میرفتیم یادورهمی بود همه لذت میبردن الا همه درگیر عکس گرفتنن تاپست بزارن یاکی کجارفت چی خورد چیکارکرد اینش برام خیلی آزاردهنده اس

2706