2733
2734

چون نت ضعیفه نمیتونم عکس بفرستم وسایلمم همه تو ساکم هست شرمنده  ولی در توانم همین بود ی خواهر کوچولو دارم براش واسیل دکتری  دوتا پازل گل سر چسب نواری های رنگی خریدم بادوتا شلوارتوخونه😍برای مامانمم یه تیشرت شلوار توخونه ای خریدم میخام نگه دارم روز مادر بهش بدم سه شنبه شب 😍ی تیشرت هم برای مامانم دوختم😍وکس براش خریدم که صورتشو وکس کنم....شونه خریدم براش😍یه فلش خریدم توش چندتا فیلم ریختم چون ویروسی بود لپ تاپم نشد زیاد بریزم ولی ۵ ۶ تا فیلم کمدی ریختم😍تخمه و مفک و چوب شور و شکلاتم شوهرم خرید میخام نگه دارم برای خواهرم😍

بچه ها مامانم افسرده شده میخام خوشحالش کنم ...برم باید تاچندروز کل خونه رو بشور و بساب کنم😂😂موهای مامانمم میخام رنگ کنم😍😍بچه ها خیلی دلم صافه ولی زبونم تیزه حوصله ندارم میترسم باز مامانم نصیحتم کنه من جوابشو بدم😕هی میگه بچه بیار😕واینکه دلم برای شوهرم تنگ شده😥😥

فک کنم برم اونجا اوکی بشم الان ازتنهاییه نه؟ راستییی برای شوهرم بادوم زمینی خریدم قایم کردم شکلات کاکاعو هم خیلی دوس داره براش خریدم با یه شورت 😂هرکدومو ی جا قایم کردم😂هرروز میخام ی چیزی بگم برداره خوشحال شه😍

اولین باره کنتاکی خریدم یه عالمه گذاشتم فریزر میترسم بهش بگم دعوام کنه 😂همیشه خودم غذا درست میکردم این سری مریض بودم نتونستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای جانم،خوشحالیتون مستدام

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
2738

عزیزم چقدر مهربونی شما 😘اره قوی باش همینطور با انرژی مثبتت اطرافیانت رو خوشحال کن انشاالله حال مادرت بهتر میشه گفت بچه بیار بگو تو فکریم همین بگو چشم بحث نکن باهاش تو خوبی خدا هم بهترینهارو نصیبت کنه انشالله دستت هم درد نکنه که کلی کادو خریدی افرین به تو که فکر خانوادت هستی 

🌹و خدایی که به شدت کافیست🌹
2706