2733
2734
عنوان

عکس دادن به واسطه خواستگار

721 بازدید | 10 پست

سلام دوستان خواستگاری دارم که به واسط گفته عکس من رو بگیرن. سوالم اینه که به نظرتون کار درستیه؟ براتون پیش اومده تا حالا؟ ممنون میشم تجربه هاتون رو بگید😘😘❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای یاد یه خاطره ای افتادم، رفته بودیم روستای پدربزرگمینا، فامیلمون رفته بود خواستگاری یه دختره، بعد مادر دختره گفته بود دخترم راضی نیس، مادر پسره هم گفت که اگه راضی نیس چرا عکس داده به پسرم؟ 

حالا حدس بزن چه عکسی بود؟ عکس ۳ در ۴ 🤣🤣 

یه دعوایی شد سر اون عکس 

من نمیپسندم بنظرم بهتره دختر و پسر بیرون همدیگه رو ببینن اگه از هم خوششون اومد برن سراغ مراحل بعدی..ولی دادن عکس ممکنه بعدا مشکل سازبشه

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
2738
من هرگز عکس ندادم  نده توام بگو این منم ک باید ببینمش اونم نه با عکسش باید حضوری باهم صحب ...

مادرم هم میگ زشته،البته اینم بگم عکس ایشون رو فرستادن من دیدم، اگه نخوام بدم چی بگم، چه جوابی میشه داد!؟ 

مادرم هم میگ زشته،البته اینم بگم عکس ایشون رو فرستادن من دیدم، اگه نخوام بدم چی بگم، چه جوابی میشه د ...

اصلا قبول نکن

پسرایی ک میگن عکس میخوان ببینن اگه خوشگل نیستی پا پس بکشن

عزت ی دختر ب ظاهر ک نیست

بگو شرمنده نمیتونم عکس بدم اگه میخوان با خونواده صحبت کنم حضوری صحبت کنیم