2733
2734
عنوان

برای ... 🙊 چی بخورم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1941 بازدید | 97 پست
اب بشه بهتر از پیرزن طوریه که 😶

پیر زن طوری نمیشه 

دکتر هم میگه شبا سوتین نذارید

اصلا برای سلامتی خوب نیس

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم کوچیکه😔

😍💞دختری هستم چشم و ابرو مشکی😍پوست سفید😍😘چشمون درشت😍مو بلند و خرمایی 😍😌نقاش خانوم 😍 درسخون و اهل کتاب 😌🌹 هر سوالی راجع به نقاشی رنگ روغن و سیاه قلم داشتین بپرسین 😉
2731
میشه این برام گزارش بزنی  https://www.ninisite.com/discussion/topic/5038062/از-1-تا-10-چند-می ...

زدم

😍💞دختری هستم چشم و ابرو مشکی😍پوست سفید😍😘چشمون درشت😍مو بلند و خرمایی 😍😌نقاش خانوم 😍 درسخون و اهل کتاب 😌🌹 هر سوالی راجع به نقاشی رنگ روغن و سیاه قلم داشتین بپرسین 😉
من ۷۵ بود سینه هام صورتی الان شده ۹۵ زشت شده نوکش باردارم ۲۷ هفته شوهرم میگه تو اینا شیر بیاد رکوردب ...

مال من بعد زایمان تا ۱۱۰ رف😳😑

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
پیر زن طوری نمیشه  دکتر هم میگه شبا سوتین نذارید اصلا برای سلامتی خوب نیس

اره سوتین اصلا خوب نیست 

مامان من سوتین نمیبنده اصلا شل نشده 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2706