2733
2734
عنوان

جنسیت اوایل بارداری

486 بازدید | 24 پست

بچه ها من چندوقت خواب میدیدم شوهرم میخواد برام گوشوارا بدلی بخره میگفت انتخاب کن منم هر چند بار فقط نگاه میکردم ولی نمیخریدم .

ولی دیشب خواب دیدم برام گوشواره طلا خریده و من انداختم تو گوشم 

میدونید تعبیرش چی میشه؟

لطفا اگه تجربهای از اطرافیان دارید و از زبان قدیمیها شنیدین جواب بدن وگرنه اینترنت پر از تعبیره همش هم ضدونقیض🤦‍♀️

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خواب دیدم تو اول بارداریم 

یه زنی بهم شال داد گفتمش نه من پارچه میخوام گفتش نه این هدیه ایی از حضرت ابولفضله

خیلی خوشحالم 

خدا و حضرت عباس بهم پسر دادن😍

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 
2738
من روزی که فهمیدم باردارم خواب دیدم گوشواره خریدم و دوباره گوشم رو سوراخ کردم و بچم دختره الان باردا ...

عزیزم طلا بود؟

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
من خواب دیدم تو اول بارداریم  یه زنی بهم شال داد گفتمش نه من پارچه میخوام گفتش نه این هدیه ایی ...

خدا بهت ببخشه گلم 🥰🥰🥰 چه سعادتی

میگن گوشواره پسره

عزیزم بدل و طلا فرق داره!

من فقط مطمئنم گردنبند پسره...مخصوصا سینه ریز طلا

اره

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
تعبیرش  میدونم  ولی اینجا نمیتونم بگم

پس کجا میخوای بگی؟😂

2706