2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من شنیدم ترشح سبز بخاطر مکنیومه و خطرناک سریع باید زایمان کرد بخاطر اونکه پاره نمیشه

اون قضیش جداست ولی من از اول بارداری این ترشح رو دارم و میگن ترشح سبز چون عفونت باکتریایی هست باعث پاره شدن کیسه آب میشه

من ترشح پنیری داشتم....به زرد و سبز کمرنگ میزد(با عرض پوزش) کیسه آبم ۳۷ هفته و ۴ روز پاره شد

از چه مدت قبلش این ترشحات رو داشتید؟

باز خداروشکر آخرای بارداری بودید

2740
اون قضیش جداست ولی من از اول بارداری این ترشح رو دارم و میگن ترشح سبز چون عفونت باکتریایی هست باعث پ ...

اهان عفونت داری حتما دارو استفاده کن عفونت خیلی خطرناکه عزیزم انشالله بسلامتی دنیا بیاد کچولوت

اهان عفونت داری حتما دارو استفاده کن عفونت خیلی خطرناکه عزیزم انشالله بسلامتی دنیا بیاد کچولوت

سلامت باشی عزیزم

دارو که چندین سری آنتی بیوتیک و کرم واژینال دکتر بهم داد ولی درست بشو نیست متاسفانه 😣خستم کرده و خیلی نگرانم😖

سلامت باشی عزیزم دارو که چندین سری آنتی بیوتیک و کرم واژینال دکتر بهم داد ولی درست بشو نیست متاسفان ...

عزیزم زیاد لباستو عوض کن خودتو خشک کن حتما بعد دسشویی و مرتبم دوش بگیر من ک همینجوری خداروشکر دارم پیشگیری میکنم از عفونت هفته چتدی

عزیزم زیاد لباستو عوض کن خودتو خشک کن حتما بعد دسشویی و مرتبم دوش بگیر من ک همینجوری خداروشکر دارم پ ...

من کلا از اول بارداری لباس زیر و شلوار نپوشیدم و با پیرهن میگردم روزانه نزدیک ۱۵ لیوان فقط آب میخورم و خودمم خوب خشک میکنم حتی سشوار هم میگیرم تازگیا

۲۴ هفته هستم عزیزم و از اول بارداری این ترشحات شروع شد و از همون اول پیگیر درمان بودم ولی درست بشو نیست 

من کلا از اول بارداری لباس زیر و شلوار نپوشیدم و با پیرهن میگردم روزانه نزدیک ۱۵ لیوان فقط آب میخورم ...

عزیزم بیشترتر حواست باشه هنوز هفته تم کمه من ک کردم 35 هفتمه و اوایل با لکه بینی خیلی اذیت شدم ولی الان انقد ترشحاتم زیاد شده ک خسته شدم از بس لباس زیرمو عوض کردم چن تا جین شورت پاره شد😂😂😂 انشالله زود بگذره و بتونی سلامت بغلش کنی

عزیزم بیشترتر حواست باشه هنوز هفته تم کمه من ک کردم 35 هفتمه و اوایل با لکه بینی خیلی اذیت شدم ولی ا ...

خداروشکر که آخراشی و ایشالا چیزی نمونده تا کوچولوتو بغل بگیری 

منم تا ۱۹ هفته کلا ستراحت مطلق بودم الانم نسبی

من کلا کلکسیون مشکلات بودم از هماتوم و خونریزی گرفته تا جفت سر راهی و سرویکس پایین و تهوع های وحشتناک که هنوزم دارم قرص میخورم تا کنترل بشه😣

ولی بازم خداروشکر. این بارداری رو به لطف خدا و با کمک دارو بعد از دوتا سقط به اینجا رسوندم و تحمل ندارم که خدابی نکرده اتفاقی بیوفته 

برام خیلی خیلی دعا کن مامان جان که به سلامت بچمو بغل بگیرم

ایشالا خودتم به سلامت و به موقع تو دلیتو زایمان کنی

2706