2733
2734

من تاریخ پریودمو نمیدونم چون نامنطمم و نمیدونم چن هفتم

با بتا ۱۷۰۰ رفتم سنو واژینال توی برگه نوشته ناحیه ای شبیه به ساک حاملگی ۴ هفته و ۸ روز مشاهده گردید

چرا با قطعیت نگفته؟

نگرانم🙄

خدایا کودکم رو به خودت سپردم❤منتظرتیم عشق کوچولو❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون خیلی زمان ازلقاح وبارداریت نمیگذره برای همین فقط ساک دیده شده جنین یکم دیرتر تشکیل میشه..‌البته میگن بابتا بالا هزار میشه جنینم دید نمیدونم والا.درهرصورت ده روزدیگه برو همه چیش تشکیل شده ایشالا

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

میگما چرا صبر نداری تو  

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2738
مادر 19 ساله برامون دعا کن تو 40 سالگی محتاجیم به دعات با دل پاکت برام دعا کن منم این ماه دامنم سبز ...

حتما عزیزم😊

خارج رحم علائم داره شدید درد تخمدان و انقباض شدید ،خونریزی] درد شانه و .... کلی چیز دیگه نترس برو ...

نگران قلبش و ... 

طی شدن ۹ ماه هستم

کجا برم خوش باشم بعد ۳ سال چشم به راهی باردار شدم البته طبیعی

2706