2737
2739
عنوان

دور شکمم تو عرض یه هفته ۵ سانت کمتر شده

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 73 پست
کوتاه... ۱۵۰

خوب الان فيتي ديگه نسبت به قدت عزيزم.فقط مراقب باش چاق نشي

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چقدر ک این قرص عوارض داره همونقدر هم پرخوری و چاقی عوارض داره  من سه سال پیش عروسی خواهرم ق ...

نمیدونم خداکنه ولی عوارضش سالها بعد نشون میده افسردگی انواع بیماریهای گوارشی ریزش مو و....

خودت باش چون تو یکی از بهترین نقاشیای -خدایی-🦋❤❤❤
2728
نه دوست دارم دور کمرم کمتر باشه وزن عروسیم ۳۷ بود...دوست دارم مثل اونموقعها بشم بعد زایمان ۴۸ شدم. ...

۳۷ کیلو 🙄🙄

دختر من ۱۴۰ قدشه   ۳۸ وزنشه 

چند سالته؟

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
هر چقدر ک این قرص عوارض داره همونقدر هم پرخوری و چاقی عوارض داره  من سه سال پیش عروسی خواهرم ق ...

بله پرخوریم عوارض داره.منم که گفتم به اندازه بخور.اگه نمیخوای بری دکتر  همه چی بخور اماکم..یعنی اگه ناهار مثلا 2کفگیرمیخوری.بکنش 1کفگیرر.هرچی میخوری یکم کمش کن ورزشم بکن...نگفتم پرخوری کن

میل خودتونه من نظرمو گفتم.نه برای من سودی داره نه ضرری عزیزم

خدایااااا شکرت...
2738
نه دیگه مراقبم  تازه رژیم گرفتم ۴۸ بودم شدم ۴۲

آفرين خوب كردي

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

اومدم بگم از خرداد تا الان از 95 رسیدم به 69 

(صرفا جهت پز) 

بدون قرص لاغری 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
۳۷ کیلو 🙄🙄 دختر من ۱۴۰ قدشه   ۳۸ وزنشه  چند سالته؟

۳۵ سالمه خوب من استخونبندیم خیلی ریزه عزیزم

دخترمم مثل خودمه من ۷ سالگی ۱۲ کیلو بودم😂😂😂😂

دخترم ۳ سال و یک ماهشه ۱۰ کیلو ۲۰۰

نمیدونم خداکنه ولی عوارضش سالها بعد نشون میده افسردگی انواع بیماریهای گوارشی ریزش مو و....

این قرص و موقتی میخورن دایم نمیخورن 

مثلا ۲۰ روز میخوری بعد استراحت میدی بدنت یه هفته بازم شروع میکنی 

تو طول روز باید آب بخوری فقط 

من که خیلی راضیم 

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

بدن برای سوخت و سوزو تولید انرژی احتیاج داره به مواد غذایی مثل ماشین که به بنزین احتیاج داره اگه بمقدار کافی به بدن نرسه اسیب میبینه 

خودت باش چون تو یکی از بهترین نقاشیای -خدایی-🦋❤❤❤
2706