2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین نظر بدید

40 بازدید | 5 پست

بچه ها من شوهرم خیلی انگاری ب خونوادش وابسته س الان عقدیم ی خواهر داره انگاری خیلی بیش از حد ب اون خواهرش وابسته س خواهرشم خیلی فتنه س چن باری دعوامون انداخت الانم خودش شوهر داره عقده ولی با اون نمیره بیرون خرید داره با شوهر من میره البته ی سری خریدا الان مثلا برای مغازش رفت الان ی کاری کرذه خیلی عصبیم منم عصبی میشم خیلی بد عصبی میشم همه‌چی و میریزم بهم امروز اصلا بهم زنگ نزد بهش زنگ زدم گفت بیرونم با خواهرم اومذیم خریذ بعد داشتم حرف میزدم یهو‌گوشی و قطع کرد بعد دو ساعت اونم ی بار بهم زنگ زد جواب ندادم بنظرتون برخورد درست چیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه وابسته باشه که هیچی درست بشو نیست ولی بشین در موردش حرف بزن بگو از اون رفتترت ناراحتم

من خیلی عصبی میشم داد و بیداد میکنم بعد جای این ک درستش کنم خرابتر میکنم چجوری بهش بفهمونم

2728

خب یه روز رودرو بشین باهاش صحبت کن بگو که میخوام مردم باشی بهت تکیه کنم. توم باید رو من حساب کنی و بهم تکیه کنیم

بگو باید دوتا ستون محکم واسه زندگیمون باشیم

ولی من حس میکنم به خانواده ت وابسته ای

اگه گفت چرا؟

جریان اون روز خواهرشو بگو

راستی یه چیزی 

هر وقت خواستی در مورد خانواده ش حرف بزنی نگو مادرت 

یا نگو خواهرت اسم خودشونو بگو

مقلا بگو فرشته

یا اگه مادر شوهرتو ممان صدا میکنی بگو ممان این رو گفت و من دلخور شدم راستش.