2733
2734
عنوان

کی مثل من با تنهاییش آرومو خوشحاله

385 بازدید | 42 پست

یه مدت همش فکر می کردم به خاطر دخترم باید با مردم ارتباط داشته باشم به زور می خواستم دوست پیدا کنم اجتماعی باشم  ولی الان فکر می کنم مجبور نیستم و من اینجوری خوشحالم  دخترمم اگه بخواد سال بعد میره مدرسه دوست پیدا می کنه 

حلالم کنید و خدانگهدار   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عاشق سکوت خونم وقتی کسی نیست

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
هیچی لذت بخش تر ازین نیست که آدمم خودش باشه

واااااای ی حرف دلمو زدی ی ی عاااشق خودممممم❣❣❣💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💗💗💗💗💗💗💗💋💋🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

هیچی لذت بخش تر ازین نیست که آدمم خودش باشه

این حرفتو قبول دارم..ولی درست فک میکردی اگه میخای دخترت اجتماعی بار بیاد باید از الان امادش کنی تا منزوی و گوشه گیر بار نیاد

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
2738
این حرفتو قبول دارم..ولی درست فک میکردی اگه میخای دخترت اجتماعی بار بیاد باید از الان امادش کنی تا م ...

اجتماعیه خودش ولی من نیستم به اندازه کافی به خاطرش تلاش کردم پنج سال هی با مامانای دوستاش وقت گذروندم سال بعد ان شا الله میره مدرسه فکر کنم وظیفمو انجام دادم بسه

حلالم کنید و خدانگهدار   

منم تنهایی بیشتر دوست دارم وقتی میرم خونه مادرشوهرم وقتی برمیگردم انرژیم میشه صفر اونوقت شوهرم میگه اجتماعی نیستی😕

لا تَخَف و لا تَحزَن انّا مُنَجَّوکَ :نترس و غمگین نباش ما تو را نجات خواهیم داد❤️
2706