2733
2734

شکست_خوردم#  

تسلیم.و.خسته#  

حالا ک کنکور قبول نشدین چکار میکنید ؟

اونم بعد از کلی خون دل خوردن و زحمت و فشار اطرافیان و فشار خونواده و مدرسه و هزاران کوفت و زهره ماره دیگ

چ حالی دارین وقتی ک بعد از دو سال حبس بودن تو خونه و کنسل کردن زندگیتون و تفریح و خوشی و فیلم و هر کوفت دیگ ای جواب زحمتتون شد ی رشته چسکی و مسخره اونم دانشگاه ازاد؟😩😩

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

رتبم خوب شد ولی رشته هایی که میخواستم هیچکدومو  نیاوردم.مجبور شدم بازم بخونم

افسردگی گرفتم یه مدت ولی چاره دیگه ای ندارم🙃

درست از همون روز که تو نیستی،همه استخونام درد میکنن...❤️‍🩹 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بجات بودم نی نی سایت رو پاک میکردم گوشیمم خاموش میکردم بجای ایه یاس خوندن دل میدادم به درس

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728

حالا دانشگاه دولتی نباشه پیام نور یا غیرانتفاعی ام خوبه ک ، مهم اینه مدرکتو بگیری و بتونی باهاش کار کنی

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
بجات بودم نی نی سایت رو پاک میکردم گوشیمم خاموش میکردم بجای ایه یاس خوندن دل میدادم به درس

فک میکردی پارسال من اینکارا رو نکردم ؟

رتبم خوب شد ولی رشته هایی که میخواستم هیچکدومو  نیاوردم.مجبور شدم بازم بخونم افسردگی گرفتم یه ...

رتبت چند شد عزیزم و چ رشته ای هستی ؟

2738
فک میکردی پارسال من اینکارا رو نکردم ؟

بازم بکن

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
حالا دانشگاه دولتی نباشه پیام نور یا غیرانتفاعی ام خوبه ک ، مهم اینه مدرکتو بگیری و بتونی باهاش کار ...

ن اون رشته ای ک دوسش نداری 

ی رشته چرت و پرت

2706