2733
2739
عنوان

بچه ها شما از دعا گرفتن نمیترسین؟

333 بازدید | 39 پست

برای خودتون.. این که فک کنین براتون دعا کردن و بخواین برین پیش دعا نویس؟ من میترسم.. حس میکنم ادم بره جن و اینا وارد زندگی ادم میشه.. بعضیا هم اینو نوشته بودن تو تایپکای مختلف.. بعد این که چرا فک میکنم شاید دعا کرذن اینه که از لحاظ روحی نابودم.. ترس و دلشوره ی ناگهانی و بی دلیل.. بی حالم, حال حرف زدن هم ندارم.. گیج و منگم, حس میکنم تو این دنیا نیستم.. انگار همه چی یه جوریه, حس میکنم نیستم کنار بقیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا وقتی اعتقاد داشته باشی نیرو و قدرتی جز نیرو و قدرت خدای بزرگ وجود نداره ، نه دعا نه طلسم نه جن و نه هیچ چیز دیگه ای رو زندگیت کوچکترین تاثیری نمیتونه داشته باشه.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2740

نترس من رفتم انجامش دادم دعانویس خوب باید باشه ن اینای ک بفکر پولن 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

طلسم کار ساده و راحتی نیست و از دست هر کسی بر نمی آید. باید توجه داشت که از هر کسی که ادعای دانستن این امور را دارد، نباید به راحتی پذیرفت؛ چون بسیاری از سودجویان از این راه برای خود منبع درآمد درست کرده و مردم را فریب می دهند.

2706