2737
2734
عنوان

فیلم خانه دختر رو کی دیده

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 25 پست
ازکجا فهمیدین باباش اینکارو کردع مگه

داستان اصلیش تو نت پره ولی خب با جزئیات نیس چون داستان فیلم راجع به تجاوز محارم بوده واسه همین چند سال توقیف بوده بعدم با کلی سانسور گذاشتن پخش بشه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سانسور نیس که  اصل داستانو تو نقد فیلم گفتن  اصلا تا نقدشو نخونی متوجه جریان نمیشی که چی ...

خوندم ولی جواب سوالمو نگرفتم

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2728
داستان اصلیش تو نت پره ولی خب با جزئیات نیس چون داستان فیلم راجع به تجاوز محارم بوده واسه همین چند س ...

اهاممنون عزیزم

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
من چند بار دیدم اخرشم نفهمیدم چی به چی خاک بر سرا انقدر زدن ازش ادم گیج میشه

سانسورم نمیشد فیلم چرتی بود دیالوگ ها افتضاح(نصف دیالوگ بازیگرا درباره زدن پرده بود مثلا خواستن غیر مستقیم منظورشون رو برسونن ولی انقد زیاده روی کردن که واقعا تهوع اور شد واسه بیننده)بازی بازیگرا هم نچسب بود

منم چند وقت پیش دیدم ولی هیچی نفهمیدم اصلا معلوم نبود چی بود چرا دختره خودشو کشت؟ از کجا فهمیدین پدرش بهش تجاوز کرد؟ 

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
منم چند وقت پیش دیدم ولی هیچی نفهمیدم اصلا معلوم نبود چی بود چرا دختره خودشو کشت؟ از کجا فهمیدین پدر ...

داستان اصلی این بوده اولین بار تو جشنواره ای فیلم فجر بدون سانسور پخش شده یکی از بازیگرا هم تو مصاحبه اش داستان اصلی رو گفته 

تو همین نسخه ی سانسور شده شم نگاه های پدر به دخترکوچیکه  تو فیلم ، ترس دختره از  باباهه ، قایم کردن نامه پزشک قانونی توسط باباهه از دامادش ، ناراحت نبودن زیاد از مرگ دخترش , عوض کردن کلمه شکوه به سکوت (سکوت در برابر تجاوز پدرش) تو شعری که سمیرا نوشته بود, اینکه آخر فیلم خواهر کوچیکه داره با دوست پسرش میخنده ولی یهو چهره اش غمگین میشه چون میترسه از آینده  و در آخرم این که خودشو کشت تا فاش نشه باباش بهش تجاوز میکرده با این دیدگاه فهمیدنی میشه 

2740
سلام استارتر میشه درخواست دوستیمو قبول کنی 🙏🙏

سلام .همینجا بگو خب