2733
2739
عنوان

خواهر شوهرم هی خونمونه وقت و بی وقت

| مشاهده متن کامل بحث + 20308 بازدید | 496 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادر شوهرمنم 12سالشه تو یه کوچه ایم.اونم هرووووز میاد خونم بالباسای خاکیش ک توکوچه بازی کرده میاد ر ...

چه حوصله ای دارین شما

بچه های خودم با لباس خاکی وارد خونه نشدن تا حالا😅

اره بخدا کاش میمردم ازدواج نمیکردم تو خونه بابام جقد خوشحال بودم من😭😭😭 تاوان کدوم گناهمه خدا مید ...

چرا سخت میگیری  مستقیم وایسا تو روش بگو دوس ندارم بیای خونم والا من ک این کارو میکنم اگ ی روز بخوان اذیتم کنن

2728

آقا من  زن عموم تازه عروس بود زیاد میرفتم 😑😑😑خونش خونه هامون نزدیکه ولی خیلی مهربون بود به نظرم 🤔🤔🤔

یعنی اونم ناراحت میشده چه تباهی بودم من باید ازش برم بپرسم حسش رو 😐😗😗😗

با هم مهربان باشیم ♥️
تنهاراحت اینه ک باشوهرت ارومومنطقی حرف بزنی ک شوهرتم ب خانوادش بگه اونجام اجازه ندن بیاد

خب گفتم ک اصلا ی بار دیگه سرش دعوان شد با شوهرم تقریبا ۱ ماه نمیومد انقد خوب بود الان دوباره شروع کردن ی بار دیگم بگن باز ی ماه نمیاد بعدش میاد هووف...

ببین گلم مثلا ی بار مامانم شب موند خونمون خواهر شوهرمم طبق معمول خونمون بود ب مامانم گف تو چرا نمیری ...

پس خودتم وا‌ دادی که اینجوری سواری میگیره! راحت میتونستی این حرفاشو پیراهن عثمان کنی بری پیش شوهرت و مادرش گله کنی که مامانت از اون حرف ناراحت شد و حسابی پیاز داغشو زیاد کنی. وقتی میگه فلان کارت میکنم اگه بازی نکنی یا خونتو بهم میزنم حسابی ترش کن جوری که همه بفهمن و تهدیدش کن که بار دیگه باهام بد حرف بزنی من میدونم با تو و.... 

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2740
خونه منم قرا توی ساختمون باشه بچه خاهرشوهررمم خ دوسم داره هروقت اونجام پیش منه فقط شوهرم گفت ی در بی ...

افرین به تو

ممنونیم حداقل اینجا برا تو هم حرص نمیخوریم

به تو میگن دختر باسیاست

تاریخ عضویتم😅😅
پس خودتم وا‌ دادی که اینجوری سواری میگیره! راحت میتونستی این حرفاشو پیراهن عثمان کنی بری پیش شو ...

تقصیر مامانمه هی میگه تیارا چیزی نگیااا بچه اس گناه داره به تو وابسته اس همش مامانمه...

پس خودتم وا‌ دادی که اینجوری سواری میگیره! راحت میتونستی این حرفاشو پیراهن عثمان کنی بری پیش شو ...

ودی این سری اخر مامانم گفت خدا عاقبتشو به خیر کنه خیلی بچه سر تقیه دختر نباید اینجوری باشه بهش رو ندیا😐😐😐

بخدا من از دست رفت و امد خانواده همسرم سردرد عصبی شدم ، نگاه کردم به خودم دیدم شبی 5 تا قرص میخورم ، ...

واقعا. هیچی اندازه حرص خوردن و خودخوری ادمو پیر نمیکنه. 

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
😂😂😂 حالا من خودم هی مچسبیدم ب مامانم اصن مزاحم کسی نمیشدم

اخه ما همسایه دیوار به دیواریم اونم سنش کم بود ۱۵ سالش بود من ۱۰ سالم بود  باهم  بازی میکردیم 

الانم برم خونع مامانم دختر خودم با دختر کوچیک اون همسنن میره تاشب نمیاد  ولی الان از موقع کرونا نمیره خونشون😂

خیلی باهاش مهربونه 🤔

با هم مهربان باشیم ♥️
عزیز چرا همه مسائل رو قاطی میکنید خب . مگه این خانوم گفته خواهرت هیچوقت نیاد ... هر کس بخاطر یه زندگ ...

پس فردا خواست خودش بچه بیاره لابد خابش‌میاد بچشوبایدببرن‌ جایی‌بزرگ کنن بیارن‌ بهش بدن...

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم